Morski system antenowy Intellian v100 VSAT (V3-11B)
calcActive())">
Out of stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- CZĘŚĆ #:
- V3-11B
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V100-System-V3-11B
Intellian v110 to 1,05-metrowy morski system anten komunikacyjnych VSAT w paśmie Ku. Dzięki 3-osiowej stabilizowanej platformie oraz ulepszonej konstrukcji tłumiącej wibracje i wstrząsy, v110 może działać wyjątkowo dobrze na wszystkich typach statków, które wymagają „stałej” i „wysokiej jakości” łączności szerokopasmowej, bez względu na pogodę i warunki na morzu. V110 można łatwo skonfigurować do SCPC, szerokopasmowych lub hybrydowych sieci satelitarnych z modemami satelitarnymi iDirect, Comtech Vipersat i Hughes z funkcją ABS (Automatic Beam Switching). V110 nadaje się do szybkiego Internetu, aktualizacji pogody i map, poczty e-mail, transferu plików i obrazów, wideokonferencji, VoIP, VPN i tworzenia kopii zapasowych baz danych.
V110 ma nieograniczony zakres azymutu do ciągłego śledzenia bez rozwijania kabli w antenie. Szeroki zakres wzniesienia od -15 do 120 stopni umożliwia v110 bezproblemowy odbiór sygnału, gdy statek porusza się w pobliżu równika lub regionów polarnych.
V110 spełnia wymagania FCC dotyczące 2-stopniowego odstępu i jest zbudowany zgodnie z ekstremalnie wysokimi standardami wibracji i wstrząsów firmy Intellian. Prosta konstrukcja v110 zapewnia mniejszą wagę i większą niezawodność niż system jakiegokolwiek konkurenta w tej klasie. Dzięki najłatwiejszemu projektowi instalacji i najbardziej przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi, jaki można znaleźć na rynku, v110 gwarantuje, że będziesz miał zupełnie nowe wrażenia szerokopasmowe na morzu.
Specifications
| CZĘŚĆ # | V3-11B |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | INTERNET SATELITARNY |
| MARKA | INTELLIAN |
| SIEĆ | VSAT |
| TYP UŻYCIA | MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| ROZMIAR ANTENY | 105 cm (41.3 inch) |
| WAGA | Environ. 128 kg (282 lb) |
| RADOME HEIGHT | 151.0 cm (59.63 inch) |
| RADOME DIAMETER | 138 cm (54.3 inch) |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -20° ~ 115° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±37° |
Write a Review