Intellian GX60 na pasmo Ka, terminal Global Xpress 65 cm (25,6") (GX1-62-111)
Out of stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- GX60
- CZĘŚĆ #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V60GX-System-V-60-GX
System anten morskich Intellian v60GX VSAT (V60GX)
Kompaktowy terminal Global Xpress
GX60 jest kompaktowym, stabilizowanym terminalem morskim, gotowym do użycia w szybkiej usłudze szerokopasmowej Inmarsat Global Xpress (GX). Zbudowany i dostarczany ze zintegrowanym modemem GX, GX60 jest łatwy w instalacji i zapewnia szybką łączność w mgnieniu oka.
Prosta i szybka instalacja
Przez wiele lat modernizacja systemów komunikacji satelitarnej była wyzwaniem logistycznym, często polegającym na dostępności dźwigu na lądzie i wymagającym dłuższego czasu spędzonego w porcie.
Niewielki rozmiar GX60, zintegrowana konstrukcja i intuicyjny interfejs użytkownika oznaczają, że operatorzy mogą zainstalować i uruchomić terminal w tym samym czasie, co system FleetBroadband. Ponadto, z prędkością do 50 Mb/s, GX60 zapewnia wysoki zwrot z inwestycji.
Kompletny terminal komunikacyjny
Standardowy sprzęt VSAT pod pokładem może zajmować całą przestrzeń szaf serwerowych, w zależności od konfiguracji sieci. Zintegrowana konstrukcja GX60 skupia wiele komponentów w jednym pudełku, uwalniając cenne miejsce do przechowywania na pokładzie.
Terminal podpokładowy Intellian GX60 (BDT) zawiera zintegrowany modem Global Xpress i 8-portowy przełącznik Ethernet, który umożliwia bezpośrednią łączność IP ze standardowym routerem Wi-Fi lub urządzeniami sieciowymi na pokładzie statku. Po zakończeniu prostego procesu instalacji użytkownicy mogą być online w ciągu kilku minut.
BDT jest również wyposażony we własną antenę Wi-Fi, umożliwiającą bezprzewodowe połączenie z komputerem PC lub urządzeniem mobilnym w celu monitorowania i sterowania terminalem za pomocą oprogramowania Aptus firmy Intellian.
Specifications
| MODEL | GX60 |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | GX1-62-111 |
| RODZAJ PRODUKTU | INTERNET SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | INTELLIAN |
| SIEĆ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT GX |
| TYP UŻYCIA | MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| ROZMIAR ANTENY | 65 cm (25.6 inch) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | Ka BAND |
| WAGA | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Mapa zasięgu Inmarsat Global Xpress (GX).

Ta mapa przedstawia oczekiwany zasięg Inmarsatu po komercyjnym wprowadzeniu Inmarsata-5 F4 (I-5 F4). Pozycja I-5 F4 pokazana na tej mapie ma jedynie charakter orientacyjny. Ta mapa nie stanowi gwarancji usługi. Relacja Global Xpress ze stycznia 2017 r.