Specifications
| MODEL | 9505A |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | APKT0401 |
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP UŻYCIA | RĘCZNY |
| TYP AKCESORIÓW | HANDSET |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| CECHY | PHONE, TEXT MESSAGING |
| KONSTELACJA | 66 SATELITY |
| POGAWĘDKA | UP TO 3.2 HOURS |
| CZAS CZUWANIA | UP TO 30 HOURS |
| DŁUGOŚĆ | 158 mm |
| SZEROKOŚĆ | 62 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 59 mm |
| WAGA | 375 grams (13.2 oz) |
Globalna mapa zasięgu Iridium

Iridium jest jedynym dostawcą prawdziwie globalnych satelitarnych rozwiązań głosowych i transmisji danych obejmujących cały obszar Ziemi (w tym oceany, drogi powietrzne i regiony polarne). Telefony Iridium zapewniają podstawowe usługi komunikacyjne do iz odległych obszarów, gdzie nie jest dostępna żadna inna forma komunikacji.