Telefon satelitarny Iridium 9555 + etui Pelican 1150 (używany, 12-miesięczna gwarancja)
In stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9555 PRE-OWNED
- CZĘŚĆ #:
- BPKT0801
- ORIGIN:
- Tajlandia
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Iridium-9555-Phone-Pelican-RES
Iridium jest jedynym dostawcą prawdziwie globalnych satelitarnych rozwiązań głosowych i transmisji danych obejmujących cały obszar Ziemi (w tym oceany, drogi powietrzne i regiony polarne). Telefony Iridium zapewniają podstawowe usługi komunikacyjne do i z odległych obszarów, gdzie nie jest dostępna żadna inna forma komunikacji.
Iridium 9555 to najwyższa jakość niezawodnej komunikacji mobilnej. Jest to solidnie zbudowane narzędzie, a nie zabawka. Nie będzie grać w gry, robić zdjęć ani odtwarzać plików MP3. To, co zrobi, to praca. Wszędzie. Bez wyjątku. Został zaprojektowany, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki na świecie, więc najtwardsi klienci na świecie mogą na nim polegać jako na krytycznej linii ratunkowej zawsze i wszędzie tam, gdzie zabierze ich potrzeba.
Innowacyjna konstrukcja telefonu satelitarnego Iridium 9555 oferuje znacznie mniejsze rozmiary, bardziej poręczną obudowę, intuicyjny interfejs użytkownika oraz nowe funkcje, takie jak antena chowana wewnętrznie. Jest kompaktowy, lekki i łatwy w użyciu, ma jaśniejszy ekran, telefon głośnomówiący, ulepszone usługi SMS i e-mail oraz ulepszony port danych mini-USB. Telefon 9555 został zaprojektowany tak, aby wytrzymać i dobrze działać w najbardziej wymagających, odległych i przemysłowych środowiskach na świecie, w tym jest odporny na wodę i wstrząsy. W połączeniu z jedyną siecią komunikacyjną zapewniającą prawdziwie globalny zasięg, 9555 zapewnia niezawodną, bezpieczną usługę komunikacyjną w czasie rzeczywistym o znaczeniu krytycznym, której oczekują użytkownicy Iridium.
Specifications
| DOSTAWA Z | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MODEL | 9555 PRE-OWNED |
| CZĘŚĆ # | BPKT0801 |
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP UŻYCIA | MORSKI, PORTABLE |
| TYP AKCESORIÓW | HANDSET |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| SZYBKOŚĆ DANYCH | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| OBSŁUGIWANE JĘZYKI | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| CECHY | PHONE, TEXT MESSAGING, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL***, PRE-OWNED |
| CERTYFIKATY | IRIDIUM CERTIFIED, FCC, INDUSTRY CANADA |
| KONSTELACJA | 66 SATELITY |
| POGAWĘDKA | UP TO 4 HOURS |
| CZAS CZUWANIA | UP TO 30 HOURS |
| DŁUGOŚĆ | 143 mm |
| SZEROKOŚĆ | 55 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 30 mm |
| WAGA | 266 grams (9.4 oz) |
Feature
Funkcje Iridium 9555
Konstrukcja klasy przemysłowej zapewniająca niezrównaną trwałość
Kompaktowa wielkość fizyczna zapewniająca usprawnioną przenośność
Intuicyjny interfejs użytkownika zapewniający gotową funkcjonalność
Ulepszone możliwości wysyłania wiadomości SMS i e-mail
Zintegrowany zestaw głośnomówiący
Zestaw słuchawkowy i zestaw głośnomówiący
Antena chowana wewnętrznie
Port danych mini-USB i obsługa telefonu jako modemu
21 obsługiwanych języków menu
Wyświetlacz
Podświetlany wyświetlacz graficzny o pojemności 200 znaków
Mierniki głośności, sygnału i mocy baterii
Podświetlana klawiatura odporna na warunki atmosferyczne
Funkcje połączeń
Zintegrowany zestaw głośnomówiący
Szybkie łączenie z pocztą głosową Iridium
Możliwość wysyłania dwukierunkowych wiadomości SMS i krótkich wiadomości e-mail
Programowalny międzynarodowy kod dostępu (00 lub +)
Skrzynka pocztowa na wiadomości głosowe, numeryczne i tekstowe
Wybieralne dźwięki dzwonka i alertów (8 opcji)
Pamięć
Wewnętrzna książka adresowa na 100 wpisów, z możliwością zapisania wielu numerów telefonów, adresów e-mail i notatek
Książka adresowa karty SIM o pojemności 155 wpisów
Historia połączeń zachowuje odebrane, nieodebrane i wybrane połączenia
Funkcje kontroli użytkowania
Liczniki czasu połączeń konfigurowane przez użytkownika w celu zarządzania kosztami
Blokada klawiatury i blokada PIN dla dodatkowego zabezpieczenia
What's included
Globalna mapa zasięgu Iridium 9555

Iridium świadczy podstawowe usługi komunikacyjne do i z odległych obszarów, gdzie nie jest dostępna żadna inna forma komunikacji. Zasilana przez wyjątkowo zaawansowaną globalną konstelację 66 usieciowanych satelitów o niskiej orbicie okołoziemskiej (LEO), sieć Iridium® zapewnia wysokiej jakości połączenia głosowe i dane na całej powierzchni planety, w tym przez drogi powietrzne, oceany i regiony polarne. Wraz ze swoim ekosystemem firm partnerskich, Iridium dostarcza innowacyjne i bogate portfolio niezawodnych rozwiązań dla rynków wymagających prawdziwie globalnej komunikacji.
Znajdująca się zaledwie 780 kilometrów od Ziemi bliskość sieci Iridium LEO oznacza zasięg od bieguna do bieguna, krótszą ścieżkę transmisji, mocniejsze sygnały, mniejsze opóźnienia i krótszy czas rejestracji niż w przypadku satelitów GEO. W kosmosie każdy satelita Iridium jest połączony z maksymalnie czterema innymi, tworząc dynamiczną sieć, która kieruje ruchem między satelitami, aby zapewnić globalny zasięg, nawet tam, gdzie tradycyjne systemy lokalne są niedostępne.
