Transceiver SBD Iridium 9603N
In stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9603N
- CZĘŚĆ #:
- SBDN9603E
- ORIGIN:
- Tajlandia
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9603N-SBD-Transceiver
- Buy 5 for 3 486,00 € 3 486,00 € each and save 1%
- Buy 20 for 3 450,79 € 3 450,79 € each and save 2%
- Buy 50 for 3 415,58 € 3 415,58 € each and save 3%
- Buy 100 for 3 345,16 € 3 345,16 € each and save 5%
Transceiver SBD Iridium 9603N
Rewolucja w skali, kompaktowy Iridium 9603N to najmniejszy na świecie dostępny na rynku dwukierunkowy satelitarny nadajnik-odbiornik danych, przeznaczony do zastosowań, w których przestrzeń jest na wagę złota, a łączność ma kluczowe znaczenie.
Innowacyjny nadajnik-odbiornik Iridium 9603, zajmujący jedną czwartą objętości i połowę powierzchni Iridium 9602, łączy globalny zasięg konstelacji satelitów Iridium z niskim opóźnieniem usługi Iridium Short Burst Data Service, aby zapewnić wysoce niezawodną komunikację satelitarną od bieguna do bieguna.
Dzięki najmniejszej obudowie ze wszystkich dostępnych obecnie komercyjnych nadajników-odbiorników satelitarnych, Iridium 9603 jest idealny do zastosowań o ograniczonej przestrzeni, w tym do systemów monitorowania, śledzenia i alarmowych. Jest również bardzo przystępny cenowo, kosztuje niewiele więcej niż poprzednia generacja Iridium 9602.
Zapewniając dwukierunkową komunikację na niezwykłą skalę, nadajnik-odbiornik Iridium 9603 dodatkowo rozszerza bazę użytkowników podłączonych do Iridium na całym świecie.
Specyfikacje środowiskowe
Zakres temperatury roboczej: -40ºC do +85ºC
Zakres wilgotności roboczej: _ 75% RH
Zakres temperatur przechowywania: -40ºC do +85ºC
Zakres wilgotności przechowywania: _ 93 % RH
Interfejs radiowy
Zakres częstotliwości: 1616 MHz do 1626,5 MHz
Metoda dupleksowania: TDD (dupleks domeny czasu)
Impedancja wejściowa/wyjściowa: 50 omów
Metoda multipleksowania: TDMA/FDMA
Wejście zasilania prądem stałym
Zakres napięcia wejściowego zasilania: 5,0 V +/- 0,5 V DC
Tętnienie napięcia wejściowego zasilania: <40mV pp
Prąd jałowy (szczyt): 156mA
Prąd jałowy (średni): 34mA
Prąd nadawania (średni): 145mA
Prąd nadawania (szczyt): 1,3 A
Prąd odbioru (średni): 39mA
Prąd odbioru (szczyt): 156mA
Transfer wiadomości SBD – średni prąd: 158mA
Przesyłanie wiadomości SBD – Średnia moc: <= 0,8 W
Specifications
| MODEL | 9603N |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | SBDN9603E |
| RODZAJ PRODUKTU | SATELLITE M2M |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| TYP UŻYCIA | MORSKI, KOŁOWY |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTYFIKATY | CE COMPLIANCE, FCC |
| KONSTELACJA | 66 SATELITY |
| DŁUGOŚĆ | 31.5 mm |
| SZEROKOŚĆ | 29.6 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 8.1 mm |
| WAGA | 11.4 gr |
Feature
Features
- Single header connector for Power & On/Off Control
- RS232 Interface (Simple AT command interface)
- Network Available
- Light weight (11.4 grams)
- Small single board transceiver (34.5mm X 29.6mm X 8.1mm)
- Iridium Short Burst Data service
- Mobile originated messages up to 340 bytes
- Mobile terminated messages up to 270 bytes
- Low, uniform global latency (less than 1 minute)
- Coverage in areas not serviced by cellular
Globalna mapa zasięgu Iridium

Iridium jest jedynym dostawcą prawdziwie globalnych satelitarnych rozwiązań głosowych i transmisji danych obejmujących cały obszar Ziemi (w tym oceany, drogi powietrzne i regiony polarne). Telefony Iridium zapewniają podstawowe usługi komunikacyjne do iz odległych obszarów, gdzie nie jest dostępna żadna inna forma komunikacji.