Iridium AeroAntenna Antena stała z masztu - Montaż na uchwycie (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna Antena stała z masztu - Montaż na uchwycie (AT1621-73)
AeroAntenna Antena stała z masztu, do użycia z telefonami satelitarnymi Iridium 9500, 9505 lub 9505A oraz stacją dokującą 9570, zapewnia wyjątkową wydajność odbioru do stałych zastosowań w budynkach lub na morzu. Została zaprojektowana do pracy w wolnym powietrzu. (Brak płaszczyzny gruntowej.) Antena AT1621-73 do montażu na słupie akcesoryjnym Iridium jest przeznaczona do użycia z telefonami satelitarnymi Iridium i Motorola oraz różnymi systemami stacji dokujących w stałych lokalizacjach.
Specifications
| CZĘŚĆ # | AT1621-73 |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | AEROANTENNA |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP UŻYCIA | FIXED, MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATYBILNY Z | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| CECHY | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ```json ["85177900"] ``` |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| WAGA | 226,79 gramas |