Zestaw pasywnego kabla antenowego Iridium Beam — 3 m / 9 stóp (RST931)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- CZĘŚĆ #:
- RST931
- ORIGIN:
- Wielka Brytania
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Zestaw pasywnych kabli antenowych Iridium Beam — 3 m / 9,8 stopy (RST931)
Kabel antenowy Beam RST931 Iridium o długości 3 m (9 stóp) zapewnia elastyczną opcję instalacji w bardzo kompaktowych instalacjach, w których moduł nadawczo-odbiorczy znajduje się blisko anteny i jest zakończony złączami męskimi TNC.
• Zgodnie ze specyfikacją strat Iridium 3dB
• Kabel mikrofalowy Times
• TNC zakończone w celu podłączenia do terminala i anteny
• W pełni przetestowane
• Montowane w Australii
Specifications
| CZĘŚĆ # | RST931 |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| MARKA | BEAM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| TYP AKCESORIÓW | CABLE |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| CECHY | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| DŁUGOŚĆ | 3m (9.8') |
| WAGA | 0.15 kg (0.33 lbs) |