Iryd GO! Adapter do smartfona WiFi + darmowa wysyłka!!! (AHKT1301) - UŻYWANE
Out of stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- GO!
- CZĘŚĆ #:
- AHKT1301
- ORIGIN:
- Malezja
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Iridium-GO-WiFi-Adapter-Pre-Owned
Iryd GO! Adapter do smartfona WiFi dla Androida i iOS
Iryd GO! tworzy pierwsze w historii niezawodne globalne połączenie do komunikacji głosowej i transmisji danych na smartfonie lub maksymalnie 5 urządzeniach mobilnych. Bez obaw. Brak opłat roamingowych. Po prostu podłączony i w kontakcie, gdziekolwiek jesteś, kiedy tylko potrzebujesz, dzięki urządzeniom, na których polegasz na co dzień.
Rozwijaj komunikację osobistą
Iryd GO! nie przypomina niczego, co świat widział wcześniej. To kompaktowe, wytrzymałe i przenośne urządzenie, zasilane przez najdalszą na świecie sieć, znacznie rozszerza możliwości każdego smartfona, laptopa lub tabletu, tworząc satelitarny hotspot Wi-Fi w dowolnym miejscu na świecie.
Zmień swój smartfon
Iryd GO! błyskawicznie przekształca Twoje zaufane urządzenie w globalną potęgę komunikacji. Dla korporacyjnych wspinaczy i weekendowych wojowników, osób prywatnych, przedsiębiorstw lub rządów, dla każdego, kto jest w ruchu, poza zasięgiem lub poza siecią na lądzie lub morzu Iridium GO! zapewnia niezawodne możliwości przesyłania głosu i danych dla smartfona lub do 5 urządzeń mobilnych.
Rewolucja w komunikacji osobistej
Prosty
Iryd GO! umożliwia łączność satelitarną z urządzeniami mobilnymi tam, gdzie sieci naziemne nie mogą. Po prostu podnieś zintegrowaną antenę, a jednostka zasilana bateryjnie połączy się szybko i automatycznie z konstelacją satelity Iridium LEO, aby utworzyć hotspot Wi-Fi w dowolnym miejscu w promieniu około 30,5 metra (100 stóp). Możesz łatwo podłączyć i obsługiwać wiele urządzeń w tym obszarze za pomocą Iridium GO! aplikacja.
Wszechstronny
Iryd GO! obsługuje pełen zakres globalnej komunikacji, w tym:
mobilny
Możesz wziąć Iridium GO! gdziekolwiek. Jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni i, podobnie jak inne urządzenia Iridium, wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać deszcz, piasek, kurz i intensywne użytkowanie. Można go przenosić, łatwo schować w plecaku lub zamontować w pojazdach, samolotach i łodziach do zastosowań mobilnych.
Innowacyjny
Łącząc to, co najlepsze w telefonach satelitarnych i komórkowych, Iridium GO! jest pierwszym w zupełnie nowej kategorii osobistych urządzeń łączności satelitarnej. Jest to również potężna platforma programistyczna zoptymalizowana dla partnerów Iridium do tworzenia aplikacji, rozszerzająca możliwości komunikacji w odległych lokalizacjach.
Niedrogie
Iryd GO! jest niedrogim rozwiązaniem zapewniającym prawdziwie globalną łączność. Wykorzystuje i rozszerza istniejące zaufane urządzenia, jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Apple i Android oraz eliminuje opłaty roamingowe. Umożliwia udostępnianie połączeń wielu użytkownikom i jest obsługiwany przez niedrogie plany, które zapewniają rozsądne koszty transmisji głosu i danych.
Twoje urządzenia mobilne będą teraz działać w dowolnym miejscu na świecie
|
Specifications
| MODEL | GO! |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | AHKT1301 |
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| TYP UŻYCIA | PORTABLE |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| CECHY | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELACJA | 66 SATELITY |
| POGAWĘDKA | UP TO 5.5 HOURS |
| CZAS CZUWANIA | UP TO 15.5 HOURS |
| DŁUGOŚĆ | 114 mm (4.5") |
| SZEROKOŚĆ | 83mm (3.25") |
| GŁĘBOKOŚĆ | 32 mm (1.25") |
| WAGA | 304 grams (10.72 oz) |
Mapa globalnego zasięgu Iridium

Iridium jest jedynym dostawcą prawdziwie globalnych rozwiązań w zakresie transmisji głosu i danych satelitarnych z pełnym pokryciem powierzchni Ziemi (w tym oceanów, dróg oddechowych i regionów polarnych). Telefony Iridium zapewniają niezbędne usługi komunikacyjne do i z odległych obszarów, gdzie nie jest dostępna żadna inna forma komunikacji.




