Iryd GO! Adapter do smartfona WiFi (AHKT1301) - W MAGAZYNIE
In stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- GO!
- CZĘŚĆ #:
- AHKT1301
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-GO-WiFi-Adapter
Iryd GO! Adapter do smartfona WiFi dla Androida i iOS
Iryd GO! tworzy pierwsze w historii niezawodne globalne połączenie do komunikacji głosowej i transmisji danych na smartfonie lub maksymalnie 5 urządzeniach mobilnych. Bez obaw. Brak opłat roamingowych. Po prostu podłączony i w kontakcie, gdziekolwiek jesteś, kiedy tylko potrzebujesz, dzięki urządzeniom, na których polegasz na co dzień.
Rozwijaj komunikację osobistą
Iryd GO! nie przypomina niczego, co świat widział wcześniej. To kompaktowe, wytrzymałe i przenośne urządzenie, zasilane przez najdalszą na świecie sieć, znacznie rozszerza możliwości każdego smartfona, laptopa lub tabletu, tworząc satelitarny hotspot Wi-Fi w dowolnym miejscu na świecie.
Zmień swój smartfon
Iryd GO! błyskawicznie przekształca Twoje zaufane urządzenie w globalną potęgę komunikacji. Dla korporacyjnych wspinaczy i weekendowych wojowników, osób prywatnych, przedsiębiorstw lub rządów, dla każdego, kto jest w ruchu, poza zasięgiem lub poza siecią na lądzie lub morzu Iridium GO! zapewnia niezawodne możliwości przesyłania głosu i danych dla smartfona lub do 5 urządzeń mobilnych.
Rewolucja w komunikacji osobistej
Prosty
Iryd GO! umożliwia łączność satelitarną z urządzeniami mobilnymi tam, gdzie sieci naziemne nie mogą. Po prostu podnieś zintegrowaną antenę, a jednostka zasilana bateryjnie połączy się szybko i automatycznie z konstelacją satelity Iridium LEO, aby utworzyć hotspot Wi-Fi w dowolnym miejscu w promieniu około 30,5 metra (100 stóp). Możesz łatwo podłączyć i obsługiwać wiele urządzeń w tym obszarze za pomocą Iridium GO! aplikacja.
Wszechstronny
Iryd GO! jest w pełni przenośny samodzielnie lub może być montowany z anteną zewnętrzną na pojazdach i łodziach do zastosowań mobilnych.
mobilny
Możesz wziąć Iridium GO! gdziekolwiek. Jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni i, podobnie jak inne urządzenia Iridium, wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać deszcz, piasek, kurz i intensywne użytkowanie. Można go przenosić, łatwo schować w plecaku lub zamontować w pojazdach, samolotach i łodziach do zastosowań mobilnych.
Innowacyjny
Łącząc to, co najlepsze w telefonach satelitarnych i komórkowych, Iridium GO! jest pierwszym w zupełnie nowej kategorii osobistych urządzeń łączności satelitarnej. Jest to również potężna platforma programistyczna zoptymalizowana dla partnerów Iridium do tworzenia aplikacji, rozszerzająca możliwości komunikacji w odległych lokalizacjach.
Niedrogie
Iryd GO! to niedrogie rozwiązanie dla globalnej łączności, zapewniające niezwykłą wartość w porównaniu z innymi opcjami. Wykorzystuje i rozszerza istniejące zaufane urządzenia, jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Apple i Android oraz eliminuje opłaty roamingowe. Umożliwia udostępnianie połączeń wielu użytkownikom i jest obsługiwany przez niedrogie plany, które zapewniają rozsądne koszty transmisji głosu i danych.
Twoje urządzenia mobilne będą teraz działać w dowolnym miejscu na świecie
Iryd GO! tworzy pierwsze w historii niezawodne globalne połączenie do komunikacji głosowej i transmisji danych na smartfonie i maksymalnie 5 urządzeniach mobilnych. Bez obaw. Brak opłat roamingowych. Po prostu podłączony i w kontakcie, gdziekolwiek jesteś, kiedy tylko potrzebujesz.
Zasilany przez najdalszą na świecie sieć, kompaktowy, wytrzymały i przenośny Iridium GO! radykalnie rozszerza możliwości Twoich osobistych urządzeń, tworząc niezawodne połączenie Wi-Fi ? w dowolnym miejscu na świecie. Po prostu podnieś antenę i ruszaj!
Łączność o znaczeniu krytycznym dla wszystkich
Bez względu na to, dokąd się wybierasz, umiejętność prowadzenia interesów, łączenia się z przyjaciółmi i rodziną, uzyskiwania dostępu do informacji, szybkiego reagowania na każdą sytuację lub po prostu pozostawania w kontakcie ma zawsze kluczowe znaczenie.
Iryd GO! upraszcza globalną komunikację dla:
- Piloci, wodniacy i kierowcy ciężarówek
- Poszukiwacze przygód i odkrywcy
- Zdalni mieszkańcy i wczasowicze
- Ratownicy i osoby udzielające pierwszej pomocy
- Podróżujący globalnie i biznesowo
- Globalne przedsiębiorstwo
- Kierownictwo i dyplomaci
- Misje zagraniczne
- Rząd i organizacje pozarządowe
- Operacje wojskowe
Dane techniczne
Dane dotyczące trwałości:
Wytrzymałość klasy wojskowej (MIL-STD 810F)
Łatwy w użyciu
Stabilna, płaska konstrukcja
Podnieś antenę
Wbudowane menu/wyświetlanie stanu
Elastyczny
Urządzenie Wi-Fi gotowe
API aplikacji dla programistów
Solidna platforma akcesoriów
Proszę zanotować
Iridium GO! łączy się z Internetem z szybkością 2,4 kb/s, co stanowi jedną czwartą modemów wdzwanianych 9,6 kb/s. W związku z tym jego możliwości internetowe są ograniczone do poczty e-mail Iridium i kilku innych aplikacji, które są specjalnie zaprojektowane do pracy z Iridium GO!. W przypadku urządzeń do transmisji danych kliknij tutaj .
Specifications
| MODEL | GO! |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | AHKT1301 |
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| TYP UŻYCIA | PORTABLE |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C |
| SZYBKOŚĆ DANYCH | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| CECHY | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| CERTYFIKATY | CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, ITU, RoHS |
| KONSTELACJA | 66 SATELITY |
| POGAWĘDKA | UP TO 5.5 HOURS |
| CZAS CZUWANIA | UP TO 15.5 HOURS |
| DŁUGOŚĆ | 114 mm (4.5") |
| SZEROKOŚĆ | 83mm (3.25") |
| GŁĘBOKOŚĆ | 32 mm (1.25") |
| WAGA | 304 grams (10.72 oz) |
What's included
Co jest w pudełku?
- Iryd GO! Urządzenie
-Bateria
- Uniwersalna ładowarka podróżna AC
-Ładowanie USB/kabel do transmisji danych
- Adaptery międzynarodowe (4x)
- Zasilacz sieciowy (ładowarka samochodowa)
- Pokrywa ochronna
- Instrukcja obsługi
- Broszura z informacjami prawnymi
- Broszura usług ratowniczych GEOS
Iryd GO! Globalna mapa zasięgu

Iridium dostarcza niezbędne usługi komunikacyjne do i z odległych obszarów, gdzie inna forma komunikacji nie jest dostępna. Zasilana przez wyjątkowo zaawansowaną globalną konstelację 66 usieciowanych satelitów Low-Earth Orbit (LEO), sieć Iridium® zapewnia wysokiej jakości połączenia głosowe i transmisji danych na całej powierzchni planety, w tym w drogach powietrznych, oceanach i regionach polarnych. Wraz z ekosystemem firm partnerskich Iridium dostarcza innowacyjne i bogate portfolio niezawodnych rozwiązań dla rynków wymagających prawdziwie globalnej komunikacji.
Zaledwie 780 kilometrów od Ziemi, bliskość sieci LEO Iridium oznacza zasięg między biegunami, krótszą ścieżkę transmisji, silniejsze sygnały, mniejsze opóźnienia i krótszy czas rejestracji niż w przypadku satelitów GEO. W kosmosie każdy satelita Iridium jest połączony z maksymalnie czterema innymi, tworząc dynamiczną sieć, która kieruje ruch między satelitami, aby zapewnić globalny zasięg, nawet tam, gdzie tradycyjne systemy lokalne są niedostępne.