Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- MARKA:
- MOTOROLA
- CZĘŚĆ #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- Malezja
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
870,00 €
Bez VAT:
870,00 €
Bez VAT:
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| CZĘŚĆ # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | TWO-WAY RADIO |
| MARKA | MOTOROLA |
| TYP UŻYCIA | RĘCZNY |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| DŁUGOŚĆ | 131 mm |
| SZEROKOŚĆ | 59 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 22 mm |
Write a Review