Ładowarka SatStation z czterema gniazdami — możliwość dostosowania
In stock
- MARKA:
- SATSTATION
- CZĘŚĆ #:
- SAT-CHG4-9575
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- SatStation-Four-Charger-Custom
Niezależnie od tego, czy pracujesz w sektorze usług publicznych, czy w sektorze prywatnym, zdolność do skutecznego działania zależy od niezawodności systemów komunikacyjnych. I chociaż Twój telefon satelitarny Iridium zapewnia łączność, gdy nikt inny nie może tego zrobić, wszyscy doświadczyliśmy frustracji związanej z „wyczerpaniem się” ich w momencie, gdy najbardziej ich potrzebowaliśmy. Ładowarka SatStation Iridium to jedyne samodzielne rozwiązanie do ładowania telefonu satelitarnego Iridium 9555. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy muszą ładować kilka akumulatorów jednocześnie. Opcjonalnie dostępne są samochodowe zestawy montażowe i ładowarki prądu stałego.
Specyfikacja produktu:
-Wilgotność względna: maksymalnie 95% bez kondensacji
-Wtyczka wejściowa: środkowe gniazdo dodatnie 2,5 mm
-Wejście elektryczne (do ładowarki): 12V DC ?20% 800 mAh ?10%
-Obwód zasilania przełączającego: na pokładzie, aby zminimalizować wytwarzanie ciepła
-System ładowania (sam akumulator): ładowanie wysokim prądem z regularnie rozmieszczonymi impulsami ujemnymi
-Chemiczne ładowanie: Niewyraźnie ładuje akumulatory Ni-Cd i/lub NiMH
-Podwójne źródło zasilania AC-DC: działa niezależnie od prądu przemiennego i/lub stałego
-Moc transformatora: wejście 120V AC 60 HZ 15 W, wyjście 12V DC 800 mAh
-Przewód, 6 stóp 22 AWG x 2C, 90C
Specifications
| CZĘŚĆ # | SAT-CHG4-9575 |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| MARKA | SATSTATION |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| TYP UŻYCIA | FIXED |
| TYP AKCESORIÓW | CHARGER |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -20°C to 50°C (-4°F - 122°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -10°C to 70°C |
| KOMPATYBILNY Z | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2, IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM 9500, THURAYA XT, THURAYA XT-DUAL |
| DŁUGOŚĆ | 14" |
| SZEROKOŚĆ | 7.5" |
| GŁĘBOKOŚĆ | 2" |
| WAGA | 1.5 lb |