Zestaw słuchawkowy Thales SureLINK IP (nr kat. 1100818-501)
In stock
- MARKA:
- THALES
- MODEL:
- SURELINK IP HANDSET
- CZĘŚĆ #:
- PN 1100818-501
- ORIGIN:
- Stany Zjednoczone
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thales-SureLink-IP-Handset
Zestaw słuchawkowy Thales SureLink IP (nr kat. 1100818-501)
Słuchawka SureLINK współpracuje z systemami Thales MissionLINK® i VesseLINK™, zapewniając komunikację głosową oraz konfigurację i sterowanie systemem na wyciągnięcie ręki. Dzięki dużemu głośnikowi wewnętrznemu i technologii redukcji szumów Thales SureLINK zapewnia wyraźną komunikację w najgłośniejszych środowiskach. Nawiąż połączenie alarmowe za pomocą przycisku alarmowego na pokładzie, użyj aplikacji Thales Softphone do dyskretnego wykonywania lub odbierania połączeń telefonicznych lub przez zestaw głośnomówiący, konfiguruj i monitoruj system satelitarny za pośrednictwem portalu Thales Management Portal z dużego ekranu dotykowego. Połączenie Ethernet z terminalem umożliwia dogodną lokalizację telefonu Thales SureLINK w niemal dowolnym miejscu w zasięgu ręki. Ta odporna na warunki pogodowe konstrukcja z wyświetlaczem ze szkła Corning® Gorilla® Glass z pewnością wytrzyma najtrudniejsze warunki w małej podręcznej obudowie.
Specifications
| MODEL | SURELINK IP HANDSET |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | PN 1100818-501 |
| RODZAJ PRODUKTU | INTERNET SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | THALES |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM CERTUS LAND |
| TYP UŻYCIA | MORSKI |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -20°C to 55°C |
| STREAMING IP | UP TO 256 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DŁUGOŚĆ | 127 mm (5") |
| SZEROKOŚĆ | 76 mm (2.99") |
| GŁĘBOKOŚĆ | 2.54 mm (0.01") |
| WAGA | 298 grams (10.51 oz) |
Feature
- System operacyjny oparty na Androidzie dla prostej nawigacji
Głośność przekraczająca 90 dB SPL w trybie głośnomówiącym z technologią redukcji szumów do użytku w środowiskach o dużym natężeniu hałasu
- Dedykowany przycisk alarmowy do połączeń alarmowych i wysyłania współrzędnych lokalizacji GPS
- Połączenie zasilane przez Ethernet rozszerza Thales SureLINK na odległość do 100 metrów od terminala
- Zawiera aplikację Thales Softphone do połączeń głosowych i dostęp do portalu Thales Management Portal w celu konfiguracji i monitorowania systemu
- Iridium Push-to-Talk (PTT) gotowy z dedykowanym przyciskiem PTT