Terminal Cobham Explorer 540 BGAN M2M (403715A-00500)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 540
- CZĘŚĆ #:
- 403715A-00550
- ORIGIN:
- Tajlandia
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-Explorer-540-M2M
Terminal Cobham Explorer 540 BGAN M2M
Niezawodny i wszechstronny
EXPLORER 540 to pierwszy na świecie terminal komunikacyjny Machine-to-Machine (M2M), który działa zarówno w sieci Inmarsat BGAN (szerokopasmowa globalna sieć komputerowa), jak iw sieciach 2G/3G/LTE. Ponieważ odporność jest kluczowym parametrem w sieciach M2M, głównym celem projektu EXPLORER 540 jest zapewnienie najbardziej niezawodnej, a jednocześnie wszechstronnej łączności M2M dostępnej obecnie.
Kontrola kosztów
Jako jedyny terminal Inmarsat BGAN M2M oferujący działanie w dwóch trybach, EXPLORER 540 wprowadza wyjątkową elastyczność i kontrolę kosztów transmisji danych M2M, ponieważ zapewnia wybór najbardziej opłacalnej usługi komunikacyjnej w zależności od lokalizacji. Jako najbardziej zaawansowany dostępny terminal BGAN M2M, EXPLORER 540 doskonale nadaje się do niestandardowych rozwiązań M2M, takich jak IP SCADA do przesyłania danych, śledzenia zasobów, nadzoru w czasie rzeczywistym i zdalnej telemetrii.
Zawsze dostępne
Zabezpieczając ciągłość transferu danych M2M IP, który często pochodzi z trudno dostępnych, odległych lokalizacji, działanie w dwóch trybach EXPLORER 540 zapewnia znaczne możliwości przełączania awaryjnego z automatycznym przełączaniem między sieciami BGAN i komórkowymi. Dla organizacji przesyłających krytyczne dane w czasie rzeczywistym w ramach ich sieci M2M, podwójny tryb EXPLORER 540 zapewnia niezrównaną dostępność usług.
Dowolne środowisko
EXPLORER 540 to wytrzymały terminal M2M zaprojektowany w celu dostarczania niezawodnych i bezpiecznych danych IP nawet w najtrudniejszych warunkach. Przy wymiarach 20 x 20 cm i zaledwie 1,6 kg jest to najmniejszy i najlżejszy terminal BGAN M2M na rynku. Jest dostarczany z dołączonym mocowaniem na słupie i jest łatwy w instalacji i konfiguracji. Wytrzymała obudowa oraz pyło- i wodoodporna konstrukcja IP66 sprawiają, że EXPLORER 540 jest idealnym wyborem do wszelkiego rodzaju instalacji stacjonarnych na zewnątrz lub wewnątrz.
Specifications
| MODEL | EXPLORER 540 |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | 403715A-00550 |
| GPU | 200 TOPS |
| RODZAJ PRODUKTU | SATELLITE M2M |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | COBHAM |
| SIEĆ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN M2M |
| TYP UŻYCIA | FIXED |
| TYP AKCESORIÓW | TERMINAL |
| OBSŁUGIWANE JĘZYKI | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELACJA | 3 SATELITY |
| DŁUGOŚĆ | 202mm (8") |
| SZEROKOŚĆ | 202mm (8") |
| GŁĘBOKOŚĆ | 51.8 mm (2") |
| WAGA | 1.6 kg (3.5 lbs) (with cellular modem) |
Feature
Funkcje Cobham Explorer 540
• EXPLORER 540 posiada certyfikat BGAN M2M oraz BGAN Class 2 Type Approved dla usług takich jak BGAN Link
• Lekka i wytrzymała konstrukcja IP66 zapewnia trwałość przy montażu na zewnątrz — nie jest wymagana obudowa
• Zestaw do montażu na maszcie
• Prosty w konfiguracji i obsłudze
• Wszechstronne opcje zasilania z zasilaniem Power over Ethernet (PoE) i wejściem 10-32 VDC
• Dwa dławiki kablowe ułatwiające instalację standardowych kabli zasilających i Ethernet w tylnej obudowie
• Zdalne zarządzanie terminalem przez SMS, w tym konfiguracja, debugowanie i dostęp do interfejsu internetowego
• Opcjonalny modem komórkowy 2G/3G/LTE jest integralną częścią projektu
• Automatyczne przełączanie awaryjne między BGAN a siecią komórkową zapewnia ciągłą łączność
What's included
• Terminal EXPLORER 540
• Polemount
• Skrócona instrukcja obsługi
• Wielojęzyczny serwer WWW (ENG, FR, DE, ES, RU, JP i CN)
• 2 dławiki kablowe i 1 zaślepka
• Bezpieczny bit Torx do tylnej pokrywy
• Klucz imbusowy do montażu na maszcie
Mapa pokrycia Inmarsat BGAN M2M
