Thuraya WE műholdas hotspot
In stock
- MÁRKA:
- THURAYA
- RÉSZ #:
- WE
- Warranty:
- 12 HÓNAP
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-WE-Satellite-Hotspot
Egy SIM-kártyás, kétmódú hotspot
A Thuraya WE az egyetlen hotspot a piacon, amely kettős módot kínál. Kibővíti az adatlefedettséget azáltal, hogy műholdas és LTE szélessávú adatszolgáltatásokat kínál, amelyek lehetővé teszik a földi lefedettségi területek egyszerű ki- és bejárását.
Manuális vagy automatikus hálózatválasztás
A Thuraya WE lehetővé teszi a hálózatok közötti rugalmas váltást az automatikus hálózatváltás funkció beállításával a webes felületen vagy okostelefonos alkalmazásban. A hotspot automatikusan átvált az alapértelmezett hálózatról a másik hálózatra, amint kilép a lefedettségből.
Hívások és szöveges üzenetek Műholdas módban
A Thuraya WE alkalmazás okoseszközét műholdas telefonná alakítja, lehetővé téve, hogy hozzáférjen meglévő telefonja névjegyzékéhez, hogy műholdhívásokat és SMS-eket kezdeményezzen, ha a műholdas mód van kiválasztva.
Könnyen használható felület
A hotspot teljes körű vezérléséhez a Thuraya egy felhasználóbarát felületet fejlesztett ki, amely akár az interneten keresztül, akár iOS és Android rendszerekkel kompatibilis mobilalkalmazáson keresztül érhető el.
Egységes kommunikáció
A Thuraya WE segítségével bármilyen területet átalakíthat Wi-Fi hotspottá, csatlakoztathatja összes eszközét és alkalmazását, élvezheti az internetet, ha akár 10 okoseszközt is csatlakoztat a Thuraya WE Wi-Fi hotspothoz 30 méteres vagy annál nagyobb körzetben.
Könnyű és tartós
A mindössze 1 kg súlyú Thuraya WE kompakt, könnyű és hordozható, hang- és adatkapcsolatot kínál útközben. Rendelkezik a világszerte elismert IP54 behatolás elleni védelemmel, amely védelmet nyújt a por és a vízpermet ellen bármilyen irányból, hogy ellenálljon a zord környezetnek.
Specifications
| SZÁLLÍTÁS | DUBAI, UAE |
|---|---|
| RÉSZ # | WE |
| TERMÉKTÍPUS | MŰHOLDAS INTERNET |
| HASZNÁLATI TERÜLET | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| MÁRKA | THURAYA |
| HÁLÓZAT | THURAYA |
| SZOLGÁLTATÁS | THURAYA IP |
| HASZNÁLATI TÍPUS | PORTABLE |
| KIEGÉSZÍTŐ TÍPUS | TERMINAL |
| TÁMOGATOTT NYELVEK | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| FREKVENCIA | L BAND (1-2 GHz) |
| JELLEMZŐK | INTERNET, EMAIL |
| CSILLAGKÉP | 2 MŰHOLD |
| HOSSZ | 230 mm |
| SZÉLESSÉG | 197 mm |
| MÉLYSÉG | 24 mm |
| SÚLY | 1.0 kg |
Thuraya WE lefedettségi térkép

A Thuraya robusztus műholdas hálózata a legtávolabbi helyeken is lefedettséget biztosít, torlódásmentes műholdas kommunikációt biztosítva, hogy mindig kapcsolatban maradjon. Az innovatív műholdas tervezéstől az egyes Thuraya eszközök és tartozékok megbízhatóságáig valóban kiváló műholdas kommunikációs megoldást kínálunk a földi rendszerek és mobilhálózatok határain túl.
A Thuraya hálózat nem fedi le Észak- és Dél-Amerikát.