Stacja dokująca Beam DriveDOCK Extreme do Iridium 9575 (EXTRMDD)
Stacja dokująca Beam DriveDOCK Extreme (EXTRMDD)
Bezdotykowe rozwiązanie dokowania BEAM DriveDOCK Extreme zapewnia wysokiej jakości instalację transportową dla słuchawki Iridium Extreme. Stacja dokująca ma wbudowaną redukcję echa i technologię pełnego dupleksu, aby zapewnić najwyższą jakość głosu i profesjonalne rozmowy bez użycia rąk lub rozmowy w trybie prywatności dla dowolnego pojazdu lub samolotu*.
Słuchawka Iridium Extreme bezpiecznie mieści się w stacji dokującej, która zapewnia łączność USB i szeregową transmisję danych, ładowanie telefonu oraz zintegrowaną antenę, połączenie danych i zasilania, dzięki czemu wszystkie kable antenowe i zasilanie są stale podłączone do DriveDOCK w gotowości do użycia.
Słuchawka Iridium Extreme bezpiecznie mieści się w stacji dokującej dzięki łatwemu mechanizmowi zatrzaskowemu, który można włożyć i wyjąć za naciśnięciem przycisku. Został specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić korzystanie z przycisku awaryjnego SOS i gniazda słuchawkowego podczas zadokowania.
DriveDOCK Extreme obsługuje również korzystanie z opcjonalnego mikrotelefonu zapewniającego prywatność dla większej wygody lub inteligentnego mikrotelefonu zapewniającego prywatność, który odtwarza pełną funkcjonalność mikrotelefonu Extreme w innym miejscu.
* Przed instalacją MUSI zostać uzyskana niezależna certyfikacja lotnicza.
- Solidna konstrukcja i konstrukcja
- Ładuje gotową do użycia słuchawkę Iridium Extreme
- Zintegrowane połączenie antenowe, Iridium i GPS
- Zintegrowana łączność USB
TRYB GŁOŚNOMÓWIĄCY
. Technologia pełnego dupleksu
. Najwyższa jakość głosu
ŚLEDZENIE/GPS
. Interfejsy do MyBuddy Extreme firmy BEAM
PANIKA/ALERTY
. Interfejsy do MyBuddy Extreme firmy BEAM
. Obsługuje Iridium Extreme SOS
ZINTEGROWANY BLUETOOTH?
. Obsługuje Bluetooth? łączność głosowa
WBUDOWANY DZWONKA
GŁOS, DANE, SMS, SBD
SŁUCHAWKA PRYWATNOŚCI (OPCJA)
. Automatyczna odpowiedź po wyjęciu z kubka
. Przełącza między trybem słuchawki i zestawu głośnomówiącego
INTELIGENTNA SŁUCHAWKA (OPCJA)
INSTALACJA
. Elastyczna instalacja za pomocą uniwersalnego uchwytu
. Antena, mikrofon i głośnik zainstalowane w dogodnym miejscu
JAKOŚĆ
. 2 lata gwarancji wymiany dla spokoju ducha
. 100% testowane fabrycznie
. W pełni certyfikowany, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODEL | DRIVEDOCK EXTREME |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | EXTRMDD |
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| TYP UŻYCIA | MORSKI, KOŁOWY |
| TYP AKCESORIÓW | DOCKING STATION |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATYBILNY Z | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| CECHY | PHONE, TEXT MESSAGING |
| CERTYFIKATY | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,3 pouces) |
| SZEROKOŚĆ | 83 mm (3.3 inches) |
| GŁĘBOKOŚĆ | 76 mm (3 pouces) |
| WAGA | 0,48 kg (1,1 lb) |
What's included
Zawartość Paczki
- 1 x stacja dokująca DriveDOCK Extreme
-1 x mikrofon
-1 x głośnik
-1 x kabel zasilający DC/zestaw bezpieczników
-1 x wspornik RAM
-3 x śruby i podkładki M4
- Instrukcja obsługi
- Skrócona instrukcja obsługi