Beam IsatDock2 MARINE dla Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
Beam IsatDock2 MARINE dla Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 MARINE)
BEAM IsatDock2 MARINE to inteligentna stacja dokująca o klasie IP54 dla IsatPhone 2, zaprojektowana specjalnie do zastosowań morskich. Dock MARINE obsługuje usługi głosowe za pośrednictwem Bluetooth, RJ11/POTS, głośnomówiącego zestawu głośnomówiącego lub aktywnej słuchawki prywatnej. IsatPhone 2 jest całkowicie zamknięty w jednostce dokującej, jednocześnie zapewniając pełny dostęp i funkcjonalność dla użytkownika.
IsatDock2 MARINE obsługuje funkcje Personal Alert i Assistance Alert słuchawki IsatPhone 2. Wiadomości Personal Alert można uruchomić za pomocą jednego naciśnięcia przycisku na IsatDock2 MARINE. Natychmiast wyśle Twoją pozycję GPS oraz wcześniej skonfigurowaną wiadomość za pośrednictwem SMS lub e-maila. Dock MARINE obsługuje również instalację zewnętrznego wisiorka lub przycisku alarmowego, który można zainstalować w dogodnej lokalizacji.
IsatDock2 MARINE pozwala na użycie słuchawki IsatPhone 2 w szerokiej gamie zastosowań morskich, inteligentny interfejs RJ11/POTS umożliwia podłączenie standardowych słuchawek przewodowych, bezprzewodowych lub DECT na odległość do 600 m lub alternatywnie interfejs z systemem PBX, prezentując standardowe dzwonki, zajętość i ton wybierania jak w standardowej sieci telefonicznej.
Słuchawka IsatPhone 2 pewnie mieści się w dokach, jej funkcje obejmują ładowanie telefonu, port danych USB, wbudowany dzwonek i umożliwia stałe podłączenie anteny i zasilania do doków, gotowych do użycia.
Specifications
| MODEL | ISATDOCK2 MARINE |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | ISD2Marine |
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | BEAM |
| SIEĆ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| TYP UŻYCIA | MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | DOCKING STATION |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATYBILNY Z | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Feature
Beam IsatDock2 Marine Features:
• Ładowanie IsatPhone 2
• Interfejs RJ11/POTS
• Integracja z PABX
• Obsługuje powiadomienia o pomocy i śledzenie za pomocą IsatPhone 2
• 2-letnia gwarancja na naprawę/wymianę
• Aktywny telefon prywatności
• Wbudowany głośnik głośnomówiący
• Regulowany wbudowany dzwonek
• Funkcja wyciszenia
• Diody LED statusu z regulowaną jasnością
• Dostęp do danych USB
• Zawiera adaptery IsatDock2 (2x)
What's included
Beam IsatDock2 Marine Zawartość pudełka:
- IsatDock2 MARINE
- 2 x adaptery IsatDock2
- Zasilacz 110-240V AC
- Słuchawka prywatności
- Kabel zasilający 10-32V DC
- Pętla okablowania alarmowego 2m
- Płyta montażowa na ścianę
- Instrukcja obsługi i przewodnik szybkiego uruchamiania