Beam IsatDock2 LITE Stacja dokująca dla Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2Lite)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- MODEL:
- ISATDOCK 2 LITE
- CZĘŚĆ #:
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- Chiny
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
Beam IsatDock2 LITE Stacja dokująca dla Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2 LITE)
Beam IsatDock2 LITE dla IsatPhone 2 firmy Inmarsat umożliwia półtrwałą instalację w różnych zastosowaniach, gdzie wymagany jest łatwy dostęp do standardowych usług głosowych i danych dla zastosowań lądowych i morskich. IsatDock LITE umożliwia, aby IsatPhone 2 był zawsze włączony i gotowy do odbierania połączeń przychodzących, które można odebrać za pomocą akcesorium Bluetooth lub opcjonalnej słuchawki prywatnej. Podczas gdy słuchawka jest umieszczona w dokach, przycisk pomocy, osobisty alert i funkcjonalność śledzenia IsatPhone 2 są nadal w pełni funkcjonalne. Słuchawka IsatPhone 2 pewnie mieści się w doku, jej funkcje obejmują ładowanie telefonu, port danych USB, wbudowany dzwonek i umożliwia stałe podłączenie anteny i zasilania do doku, gotowego do użycia. Słuchawka IsatPhone 2 jest łatwo wkładana i wyjmowana za pomocą naciśnięcia przycisku na górze doku, co sprawia, że jest bardzo łatwa w użyciu z dala od doku, gdy zajdzie taka potrzeba.
Specifications
| MODEL | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | ISD2Lite |
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| MARKA | BEAM |
| SIEĆ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| TYP UŻYCIA | MORSKI, KOŁOWY |
| TYP AKCESORIÓW | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| KOMPATYBILNY Z | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DŁUGOŚĆ | 99 mm |
| SZEROKOŚĆ | 76 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 299 mm |
| WAGA | 560 grams |