Donice belkowe Zestaw DOCK 9555 (9555PD-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| CZĘŚĆ # | 9555PD-SB |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP UŻYCIA | FIXED, MORSKI, KOŁOWY |
| TYP AKCESORIÓW | BUNDLE |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| KOMPATYBILNY Z | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELACJA | 66 SATELITY |
| DŁUGOŚĆ | 20 cm (7.9") |
| SZEROKOŚĆ | 7.5 cm (3") |
| GŁĘBOKOŚĆ | 6.5 cm (2.6") |
| WAGA | 0.32 kg |
W pudełku:
Belka IntelliDOCK 9555
Stalowy wspornik montażowy do ram
Kable interfejsu i zasilania
Instrukcja obsługi
Instrukcja instalacji