Przenośny satelitarny terminal internetowy Cobham Explorer 510 BGAN Land (403711A-00500)
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- MODEL:
- BGAN EXPLORER 510
- CZĘŚĆ #:
- 403711A-00500
- ORIGIN:
- Kambodża
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-BGAN-Explorer-510
Nowy sposób na połączenie
Ultraprzenośny
Niezawodna łączność
Specifications
| MODEL | BGAN EXPLORER 510 |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | 403711A-00500 |
| RODZAJ PRODUKTU | INTERNET SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | COBHAM |
| SIEĆ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| TYP UŻYCIA | FIXED, PORTABLE |
| TYP AKCESORIÓW | TERMINAL |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 80°C (-13°F to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | USB, WI-FI |
| SZYBKOŚĆ DANYCH | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| OBSŁUGIWANE JĘZYKI | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, JAPANESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| CECHY | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING |
| CERTYFIKATY | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC, IC, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| KONSTELACJA | 3 SATELITY |
| CZAS CZUWANIA | 24 HOURS |
| DŁUGOŚĆ | 202 mm (7.8") |
| SZEROKOŚĆ | 202 mm (7.8") |
| GŁĘBOKOŚĆ | 51.8 mm (2") |
| WAGA | 1.4 kg (3.1 lbs) |
What's included
• Terminal EXPLORER 510
• Wbudowana ładowalna bateria litowo-jonowa
• Miękka torba EXPLORER
• Kabel konwertera USB na Ethernet
• Zasilanie 100-240VAC
• Wielojęzyczny przewodnik szybkiego startu
• Wielojęzyczny serwer sieciowy i wbudowany podręcznik (ENG, FR, DE, ES, RU, JP i CN)
Mapa zasięgu Inmarsat BGAN

Ta mapa przedstawia oczekiwania Inmarsatu dotyczące zasięgu po wprowadzeniu na rynek czwartego regionu pasma L Inmarsatu. Nie stanowi gwarancji obsługi. Dostępność usług na obrzeżach obszarów zasięgu waha się w zależności od różnych warunków.