System telewizji satelitarnej Intellian i4 US Marine z reflektorem 45 cm (17,7 cala) i konwerterem All-Americas LNB (B4-409AA)
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i4
- CZĘŚĆ #:
- B4-409AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i4-System-B3-401S
Morski system telewizji satelitarnej Intellian i4 (B4-409AA)
Dzięki solidnej, niezawodnej i trwałej konstrukcji, Intellian i4 i i4P zapewniają wyjątkową wydajność, aby pozostać w kontakcie z sygnałem. Łatwy w instalacji i przyjazny dla użytkownika ACU łączy żeglarzy z najwyższej jakości rozrywką telewizji satelitarnej podczas postoju na kotwicy, pływania z dużą prędkością lub w trudnych warunkach morskich. Stylowa i dopracowana konstrukcja kopuły i4/i4P sprawia, że idealnie nadaje się do statków o długości powyżej 50 stóp.
Dzięki wyjątkowym innowacjom inżynieryjnym w technologiach Wide Range Search (WRS) i Dynamic Beam Tilting (DBT), i4/i4P może osiągnąć najbardziej precyzyjne działanie śledzenia i najwyższy odbiór sygnału bez potrzeby stosowania delikatnego lub zbędnego czujnika ruchu. Wbudowany system GPS może przyspieszyć wyszukiwanie satelitów i czas akwizycji.
Rewolucyjne i innowacyjne cechy konstrukcyjne i4/i4P obejmują wbudowane moduły HD i TriSat wbudowane w jednostkę sterującą anteną (ACU), a także wstępnie zaprogramowaną globalną bibliotekę satelitarną. Dzięki temu żeglarze mogą odbierać programy telewizji satelitarnej w wysokiej rozdzielczości (HD) od wiodących dostawców usług telewizji satelitarnej bez żadnych dodatkowych narzędzi do konwersji i okablowania. Dzięki ekskluzywnemu rozwiązaniu MIM firmy Intellian żeglarze mogą zmieniać kanały za pomocą pilota, aby automatycznie przełączać się z jednego programu na inny, tak jak w systemie domowym. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji instalacji programu DISH Network MIM.
Aby zapewnić łatwą i elastyczną instalację oraz obsługę, i4/i4P obsługuje standardowe połączenia Dual i Quad IRD za pomocą jednego kabla między anteną a jednostką sterującą anteny (ACU). Ten prosty i wydajny system jest produkowany zgodnie z najbardziej rygorystyczną weryfikacją jakości ISO 9001:2001.
Ponadto model i4P zapewnia wbudowany system automatycznej kontroli kąta skosu w celu utrzymania optymalnej siły sygnału i zwiększenia jakości odbioru satelitarnego w obszarach o słabym zasięgu sygnału satelitarnego.
Popularny rozmiar z wyższą wydajnością
Odbłyśnik o średnicy 45 cm z ogólnokrajowym zasięgiem w Ameryce Północnej, Europie i usługami regionalnymi na całym świecie.
Szybsza akwizycja sygnału
Wyjątkowy algorytm wyszukiwania szerokopasmowego (WRS) firmy Intellian umożliwia antenie wyszukiwanie, znajdowanie i blokowanie sygnału z niesamowitą szybkością i dokładnością.
Prosta i łatwa instalacja
Dzięki jednemu kablowi do podłączenia anteny i ACU systemy Intellian i4 /i4P są szybkie i łatwe w instalacji. Nasz zaawansowany ACU został zaprojektowany tak, aby wymagał minimalnej konfiguracji, dzięki czemu możesz w mgnieniu oka zacząć oglądać programy telewizyjne na pokładzie swojej łodzi.
Łączność bezprzewodowa i telefon komórkowy Aptus
Wbudowane Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe połączenie ACU. Za pomocą komputerów stacjonarnych, laptopów i smartfonów można łączyć się z ACU i bezprzewodowo monitorować, sterować i zmieniać ustawienia systemu. Intellian Aptus mobile jest dostępny do pobrania, aby uzyskać dostęp do ACU przez Wi-Fi i sterować anteną z iPhone'a, iPada lub innych urządzeń sieciowych. iPhone i iPad są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple Inc.
Włącz swoje ulubione kanały HDTV
Intellian i4/i4P zapewnia kanały HD z pasma Ku. Moduł HD jest wbudowany w jednostkę sterującą anteną Intellian i4/i4P w celu bezproblemowej integracji i łatwej instalacji.
Wbudowany GPS
Intellian i4/i4P zawiera wbudowany GPS dla łatwiejszej obsługi i szybszego pozyskiwania sygnału. Pozwala i4/i4P na większą dokładność i łatwą obsługę, gdziekolwiek pływa statek.
Obsługa przyjazna dla użytkownika
Antenna Control Unit (ACU), która jest dostarczana w pakiecie domyślnym, zapewnia przyjazną dla użytkownika obsługę różnych funkcji.

Specifications
| DOSTAWA Z | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODEL | i4 |
| CZĘŚĆ # | B4-409AA |
| RODZAJ PRODUKTU | SATELLITE TV |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| SIEĆ | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| TYP UŻYCIA | MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| ROZMIAR ANTENY | 45 cm (17.7 inch) |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | Ku BAND |
| CERTYFIKATY | CE COMPLIANCE, FCC |
| WAGA | 11,6 kg (25,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 54 cm (21.2 inch) |
| RADOME DIAMETER | 50 cm (19.7 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | RHCP / LHCP, VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 48 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 0° ~ 90° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 50º / sec |
| TURNING RATE | 50º / sec |
| VESSEL SIZE | 35 - 60 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Funkcje systemu Intellian i4
- Funkcja automatycznego wyszukiwania i identyfikacji satelitów
- Dwuosiowa stabilizacja zapewnia śledzenie z dużą prędkością
Antena o wysokiej wydajności
- Antena paraboliczna o średnicy 45 cm (17,7 cala) do odbioru sygnałów satelitarnych w paśmie Ku
- Polaryzacja kołowa lub liniowa w zależności od regionu i wybranego LNB
- Wbudowany moduł HD do odbioru telewizji HD w paśmie Ku
Opatentowana przez firmę Intellian technologia Quick&Quiet℠ (iQ²)
- Technologia iQ² umożliwia szybkie dostrojenie, utrzymanie stabilnego sygnału i cieszenie się ulubionymi programami telewizyjnymi w cichym komforcie
- Algorytm wyszukiwania szerokopasmowego (WRS) zapewnia najszybszą akwizycję sygnału dostępną w dowolnym miejscu
- Technologia Dynamic Beam Tilting (DBT) wykorzystuje inteligentną analizę wiązki w czasie rzeczywistym w celu zapewnienia najwyższej jakości sygnału przy jednoczesnym wyeliminowaniu uciążliwego szumu tła występującego w przypadku konwencjonalnych anten
Jednostka sterująca anteną
- Intuicyjne sterowanie z cyfrowym wyświetlaczem informacyjnym na ACU
- Bezprzewodowe automatyczne aktualizacje i diagnostyka za pośrednictwem Aptus PC i Aptus Mobile
- Port wyjścia prądu stałego do łatwego zasilania modułu Intellian MIM lub modułu dekodera Shaw
Możliwość wielu odbiorników
- Wiele odbiorników i telewizorów można podłączyć za pomocą przełącznika Multi-Switch lub Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
- Za pomocą MIM można wybrać odbiornik główny do sterowania satelitą docelowym
- W Ameryce Północnej podczas korzystania z Dish lub Bell TV wymagany jest MIM, umożliwiający automatyczne przełączanie satelitów za pomocą pilota, tak jak robisz to w domu
Wbudowany GPS i interfejs NMEA 0183
- i3 zawiera wbudowany GPS wewnątrz anteny dla szybszego pozyskiwania sygnału
- GPS statku można również podłączyć przez port NMEA 0183 na tylnym panelu ACU
Stylowy rozmiar profilu radome
- Średnica osłony anteny 50 cm (19,7 cala).
- Antena waży mniej niż 11,6 kg (25,5 funta)
Trzyletnia globalna gwarancja
- Wiodąca w branży 3-letnia gwarancja na części i wykonanie oraz 2-letnia gwarancja na robociznę dla wszystkich systemów antenowych, zapewniająca spokój ducha przy inwestycji w sprzęt
What's included
Co jest zawarte
Wszystkie systemy satelitarne zawierają w standardzie następujące części
- Antena i osłona przeciwsłoneczna 45 cm (18 cali) Odbłyśnik i LNB
- ACU (jednostka sterująca anteną)
- Program kontrolera PC (płyta CD z oprogramowaniem w zestawie)
- Instrukcja instalacji i obsługi
- Szablon instalacji
- Przewodnik szybkiej instalacji
Zestaw instalacyjny
- Wspornik do montażu na stole ACU × 2 szt
- 15 m (49) ft × 1EA Kabel koncentryczny anteny-ACU RG6
- 3 m (10 stóp) × 1 szt. Kabel koncentryczny ACU-IRD RG6
- 10 m (33 stopy) × 1 szt. Kabel zasilający prądu stałego
- 1,8 m (6 stóp) × 1 szt. Kabel szeregowy PC
- Złącza i śruby
Mapy pokrycia Intellian i4





