Intellian i9P Auto Skew System telewizji satelitarnej USA/Kanada (B4-919AA)
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i9P
- CZĘŚĆ #:
- B4-919AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9P-System-B4-919AA
Morski system telewizji satelitarnej Intellian i9P (B4-919AA)
Intellian i9P oferuje najpotężniejszy i najbardziej niezawodny odbiór telewizji satelitarnej zarówno dla statków rekreacyjnych, jak i komercyjnych o długości powyżej 80 stóp. Stylowy wygląd i9P doskonale pasuje do nowoczesnych, opływowych jednostek pływających.
Dzięki zgłoszonym do opatentowania innowacjom w technologiach Wide Range Search (WRS) i Dynamic Beam Tilting (DBT), nawet bez zbędnych czujników ruchu, i9P zawsze może zagwarantować krystalicznie czysty odbiór telewizji satelitarnej z dźwiękiem o jakości płyty CD, nawet w najtrudniejszych warunkach morskich .
Najbardziej innowacyjną konstrukcją i9P są zintegrowane moduły HD i TriSat w jednostce sterującej. To sprawia, że i9P jest pierwszym w historii systemem telewizyjnym z anteną morską, który umożliwia żeglarzom dostęp do setek kanałów HDTV od wiodących dostawców usług telewizji satelitarnej bez dodatkowych narzędzi do konwersji lub okablowania. Dzięki Intellian MIM żeglarze mogą cieszyć się przełączaniem kanałów dzięki automatycznemu przełączaniu satelitów, tak jak w systemie domowym. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji instalacji programu DISH Network MIM. Ponadto ta jednostka sterująca zapewnia żeglarzom interaktywną platformę operacyjną za pośrednictwem oprogramowania kontrolera PC z bardzo przyjaznym interfejsem użytkownika i pełną listą światowej biblioteki satelitarnej.
i9P oferuje również zintegrowany system Auto Skew Angle Control i wysoce precyzyjny system GPS, który nie tylko przyspiesza czas pozyskiwania sygnału satelitarnego, ale także poprawia jakość odbioru satelitarnego w obszarach o słabym zasięgu sygnału satelitarnego.
Mocne trzymanie sygnału
Wyjątkowa technologia Dynamic Beam Tilting (DBT) firmy Intellian wykorzystuje wysokowydajny, stale dopasowujący się subreflektor, który pozwala antenie utrzymywać najsilniejszy sygnał przez cały czas, gdy statek płynie z dużą prędkością.
Szybsza akwizycja sygnału
Wyjątkowy algorytm Intellian Wide Range Search (WRS) umożliwia antenie wyszukiwanie, znajdowanie i blokowanie sygnału z niesamowitą szybkością i dokładnością.
Najpotężniejsza wydajność
Odbłyśnik o średnicy 85 cm z ogólnokrajowym zasięgiem w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz usługami regionalnymi na całym świecie.
Włącz swoje ulubione kanały HDTV
Intellian i9P zapewnia kanały HD z pasma Ku. Moduł HD jest w rzeczywistości wbudowany w jednostkę sterującą anteną Intellian i9P, co zapewnia bezproblemową integrację i łatwą instalację.
Wbudowany GPS
Intellian i9P zawiera wbudowany GPS dla łatwiejszej obsługi i szybszego pozyskiwania sygnału.
Łączność bezprzewodowa i telefon komórkowy Aptus
Wbudowane Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe połączenie ACU. Za pomocą komputerów stacjonarnych, laptopów i smartfonów można łączyć się z ACU i monitorować, sterować i zmieniać ustawienia systemu bezprzewodowo. Intellian Aptus mobile jest dostępny do pobrania, aby uzyskać dostęp do ACU przez Wi-Fi i sterować anteną z iPhone'a, iPada lub innych urządzeń sieciowych. iPhone i iPad są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple Inc.
System „wszystko w jednym”.
System automatycznej kontroli kąta nachylenia, GPS i rozszerzony zakres wysokości, dostępne jako opcja domyślna, pozwalają i9P na lepszy odbiór sygnału w obszarach o słabym zasięgu sygnału satelitarnego oraz zapewniają dokładność i łatwą obsługę niezależnie od tego, gdzie płynie statek.

Specifications
| MODEL | i9P |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | B4-919AA |
| RODZAJ PRODUKTU | SATELLITE TV |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| SIEĆ | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| TYP UŻYCIA | MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| ROZMIAR ANTENY | 85 cm (33.5 inch) |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | Ku BAND |
| CERTYFIKATY | CE COMPLIANCE, FCC |
| WAGA | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
W pełni zautomatyzowany system
Automatyczne wyszukiwanie i identyfikacja satelitów. 2-osiowe silniki krokowe do stabilizacji cokołu.
Ulepszona antena
Wysoce wydajna 34-calowa antena paraboliczna zapewnia 44dBW przy minimalnym EIRP. RHCP / LHCP, Polaryzacja pionowa / pozioma.
Algorytm wyszukiwania szerokopasmowego (WRS).
Metody konkurencji wyszukują wąskie pasmo głównego płata. Jednak ekskluzywny WRS firmy Intellian wyszukuje szeroki zakres listków bocznych i przeskakuje do płata głównego, zapewniając szybsze pozyskiwanie satelitów.
W pełni zautomatyzowana cyfrowa transmisja wideo (DVB)
Identyfikacja Dekoder DVB z CPLD umożliwia szybką identyfikację.
Technologia dynamicznego pochylania wiązki (DBT).
Szybki subreflektor obraca się poza osią, sprawdzając siłę sygnału 50 razy na sekundę i kompensując kierunek śledzenia. Mniejszy ruch głównego odbłyśnika oznacza mniejszy hałas i wydłuża żywotność produktu.
Identyfikacja sygnału DVB-S2
Szybka identyfikacja z wykorzystaniem dekodera DVB-S2.
Nowy typ jednostki sterującej anteną
• Łatwa zmiana i aktualizacja informacji o satelitach
• Łatwa kontrola stanu anteny i automatyczna diagnostyka
• Łatwe sterowanie anteną za pomocą interfejsu PC
Automatyczna kontrola polaryzacji (kąt pochylenia).
Automatyczny system kontroli kąta pochylenia (-90°~ +90°) dla liniowej polaryzacji poziomej/pionowej.
Wbudowany GPS i port interfejsu NMEA 0183
i9P zawiera wbudowany moduł GPS wewnątrz anteny, który zapewnia szybsze odbieranie sygnału. GPS statku można również podłączyć przez port NMEA 0183 na tylnym panelu ACU.
Mapy zasięgu Intellian i9P





