Morski system antenowy Intellian v60 VSAT (V1-60)
calcActive())">
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- v60
- CZĘŚĆ #:
- V1-60
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-V60-System-V1-60
15 321,59 €
Bez VAT:
15 321,59 €
Bez VAT:
Intellian v60 to 60-centymetrowy morski system anten VSAT w paśmie Ku z kompaktową obudową, która pozwala mniejszym statkom na dopasowanie systemów z ograniczeniami przestrzennymi. Dzięki 3-osiowej platformie stabilizacyjnej, v60 ma doskonałą wydajność śledzenia, która jest prawie równa 1-metrowemu systemowi antenowemu VSAT. V60 można skonfigurować do pracy w sieciach SCPC, szerokopasmowych lub hybrydowych sieciach satelitarnych. Nadaje się do szybkiego Internetu, aktualizacji pogody i map, poczty e-mail, przesyłania plików i obrazów, wideokonferencji, VoIP, VPN i tworzenia kopii zapasowych baz danych. V60 został zaprojektowany i zbudowany tak, aby spełniał lub przekraczał standardy branżowe i wojskowe dotyczące wibracji, wstrząsów i kompatybilności elektromagnetycznej, aby zapewnić najwyższą niezawodność w najtrudniejszych warunkach na morzu.
V60 ma nieograniczony zakres azymutu do ciągłego śledzenia bez rozwijania kabli w antenie. Szeroki zakres wysokości od -10? do 100? umożliwia v60 bezproblemowy odbiór sygnału, gdy statek porusza się w pobliżu równika lub regionów polarnych. Dzięki najłatwiejszemu projektowi instalacji i najbardziej przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi, jaki można znaleźć na rynku, v60 gwarantuje, że będziesz mieć zupełnie nowe wrażenia szerokopasmowe na morzu.
V60 ma wbudowany GPS do szybkiego pozyskiwania satelitów i automatycznej kontroli polaryzacji w celu optymalizacji siły sygnału liniowego źródła polaryzacji. V60 zapewnia stałą, bezkompromisową wydajność oraz najwyższą jakość i niezawodność połączeń na morzu. V60 to najlepszy wybór dla marynarzy, którzy poszukują komercyjnego łącza szerokopasmowego z kompaktowym, solidnym i ekonomicznym rozwiązaniem.
Specifications
| MODEL | v60 |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | V1-60 |
| RODZAJ PRODUKTU | INTERNET SATELITARNY |
| MARKA | INTELLIAN |
| SIEĆ | VSAT |
| TYP UŻYCIA | MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| ROZMIAR ANTENY | 60 cm (23.6 inch) |
| WAGA | 59,5 kg (131,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 84.5 cm (33.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 78 cm (30.7 inch) |
| POLARIZATION | Cross-pol and Co-pol as standard |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -10° ~ 100° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±30° |
Write a Review