Transceiver SBD Iridium 9602N (4629A-9603N)
calcActive())">
Transceiver Iridium 9602N SBD, zaprojektowany do integracji z bezprzewodową aplikacją danych z innym sprzętem i oprogramowaniem systemu hosta, zapewnia kompletne rozwiązanie, w tym śledzenie statków morskich, monitorowanie sprzętu i automatyczną lokalizację pojazdu.
In stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9602N
- CZĘŚĆ #:
- 4629A-9603N
- ORIGIN:
- Tajlandia
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9602-SBD-Transceiver
221,17 €
Bez VAT:
221,17 €
Bez VAT:
- Buy 5 for 216,75 € 216,75 € each and save 2%
- Buy 10 for 214,54 € 214,54 € each and save 3%
- Buy 20 for 210,11 € 210,11 € each and save 5%
- Buy 50 for 205,69 € 205,69 € each and save 7%
- Buy 100 for 199,06 € 199,06 € each and save 10%
Transceiver SBD Iridium 9602N
Transceiver Iridium 9602N SBD, zaprojektowany do integracji z bezprzewodową aplikacją danych z innym sprzętem i oprogramowaniem systemu hosta, zapewnia kompletne rozwiązanie dla określonej aplikacji lub rynku pionowego. Iridium 9602N jest idealny do rozwiązań M2M, w tym śledzenia statków morskich, monitorowania sprzętu i automatycznej lokalizacji pojazdów.
Globalna usługa SBD firmy Iridium o niskich opóźnieniach jest idealnym rozwiązaniem do monitorowania wszystkiego, od kontenerów i ciężarówek po samoloty i statki. Jest integrowany przez sprzedawców wartości dodanej Iridium z aplikacjami rynku pionowego w branżach takich jak ropa naftowa i gaz, kolej, przemysł morski, lotniczy, użyteczności publicznej i rządowy/wojskowy.
Iridium 9602N to jednopłytkowy transceiver dostarczany jako moduł nadawczo-odbiorczy „czarnej skrzynki”. Wszystkie interfejsy urządzenia są dostarczane przez jedno wielostykowe złącze interfejsu, oprócz złącza anteny. Z 9602N dostarczany jest tylko rdzeń nadawczo-odbiorczy. Wszystkie inne funkcje aplikacji polowych użytkownika końcowego, takie jak GPS, sterowanie logiczne oparte na mikroprocesorze, wejścia cyfrowe i analogowe, zasilanie wyjść cyfrowych i analogowych oraz antena muszą być zapewnione przez twórcę rozwiązania. Interfejs urządzenia w złączu użytkownika składa się z interfejsu danych szeregowych, wejścia zasilania prądem stałym, wyjścia dostępnego w sieci oraz linii sterowania włączaniem/wyłączaniem zasilania. Iridium 9602N nie zawiera ani nie wymaga wkładania modułu tożsamości abonenta (znanego również jako karta SIM) do transceivera. Iridium 9602M jest przeznaczony do stosowania jako moduł nadawczo-odbiorczy montowany w innym systemie hosta.
Specifications
| DOSTAWA Z | CALGARY, AB, CANADA |
|---|---|
| MODEL | 9602N |
| CZĘŚĆ # | 4629A-9603N |
| RODZAJ PRODUKTU | SATELLITE M2M |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| TYP UŻYCIA | MORSKI, KOŁOWY |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTYFIKATY | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELACJA | 66 SATELITY |
| DŁUGOŚĆ | 41 mm |
| SZEROKOŚĆ | 45 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 13 mm |
| WAGA | 30 grams |
Downloads
USER MANUALS
(Size: 1.2 MB)
BROCHURES
(Size: 2.7 MB)
Write a Review