Iridium Edge Solar
In stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- EDGE SOLAR
- CZĘŚĆ #:
- EDGESOLAR9640
- ORIGIN:
- Meksyk
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Edge-Solar-SBD-Modem
- Buy 2 for 476,82 € 476,82 € each and save 2%
- Buy 10 for 471,96 € 471,96 € each and save 3%
- Buy 20 for 467,09 € 467,09 € each and save 4%
- Buy 100 for 462,23 € 462,23 € each and save 5%
Iridium Edge Solar™
Nowy Iridium Edge Solar został zaprojektowany jako proste, niedrogie urządzenie śledzące wykorzystujące energię słoneczną. Coś, co można przymocować do łodzi, pojazdu lub innego zasobu i zapomnieć. Regularne raporty śledzenia GPS byłyby następnie wysyłane z urządzenia, a wewnętrzna bateria była ładowana przez wbudowany panel słoneczny.
Iridium Edge® Solar to samodzielne i programowalne, zasilane energią słoneczną urządzenie Short Burst Data (SBD®), które oferuje śledzenie GPS w czasie rzeczywistym oraz lokalny czujnik bezprzewodowy i możliwości komunikacji przez Bluetooth. Samoładowanie produktu , niskie wymagania konserwacyjne, długa żywotność w terenie i konfiguracja bezprzewodowa pozwalają sprzedawcom Iridium z wartością dodaną na tworzenie odrębnych aplikacji śledzących, które mogą być również wdrażane w celu tworzenia jeszcze bardziej złożonych rozwiązań. Iridium Edge Solar jest przeznaczony dla klientów, którzy potrzebują bardzo prostego urządzenia śledzącego, które można ustawić i zapomnieć. Dlatego jeśli potrzebujesz prostego, autonomicznego urządzenia śledzącego o globalnym zasięgu, transmitującego co kilka godzin, może to być dokładnie to, czego potrzebujesz.
Funkcje Iridium Edge Solar obejmują:
• Autonomiczne śledzenie GPS
• Funkcja Bluetooth umożliwiająca bezprzewodową integrację czujnika i łączność z urządzeniami lokalnymi
• Zmiany w konfiguracji bezprzewodowej
• Interwałowe i zaplanowane tryby raportowania
• Rozpocznij/zatrzymaj raportowanie/raportowanie w ruchu
• Całkowicie obudowane, bez zewnętrznych złączy, zabezpieczone przed wnikaniem wody
• Akcelerometr i magnetometr
• Diodowy wskaźnik stanu
Szczegóły zarządzania energią:
• Fotowoltaiczne ogniwa słoneczne, akumulatory i baterie pierwotne
• Inteligentny system zarządzania energią
• Do 3 lat trwałości
• Do 10 lat eksploatacji
• Pojemność baterii zapasowej zapewnia raportowanie 2x dziennie przez okres do 5 lat bez dostępności energii słonecznej.
Kluczowe rynki:
- Zarządzanie flotą
- Zdalny monitoring
- SCADA
- Śledzenie zasobów
- Morski
Specifications
| MODEL | EDGE SOLAR |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | EDGESOLAR9640 |
| RODZAJ PRODUKTU | SATELLITE M2M |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| TYP UŻYCIA | FIXED, MORSKI, KOŁOWY |
| POWER REQUIREMENTS | Internal Non-Rechargeable & Solar Chargeable Batteries |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 67 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | AGRICULTURE, ASSET & VEHICLE TRACKING, OIL & GAS, SURFACE MINING, TRANSPORTATION |
| CERTYFIKATY | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELACJA | 66 SATELITY |
| DŁUGOŚĆ | 164 mm |
| SZEROKOŚĆ | 71 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 33 mm |
| WAGA | 470 grams |
Feature
Sieć:
- Rozmiar wiadomości: 240 bajtów (odbiór), 370 bajtów (transmisja)
- Częstotliwość: 1616 – 1626,5 MHz
Mechaniczny:
- Wymiary: 130 mm (dł.) x 80 mm (szer.) x 30 mm (wys.)
- Stopień ochrony: IP 67
- Boczne i dolne wyjścia kablowe
Środowiskowy:
- Zakres temperatur pracy: -40C do 85C
- Zakres temperatury przechowywania: -40C do 85C
Interfejsy:
- Interfejs poleceń RS232 AT
- Linie kontrolne włączania/wyłączania
Moc:
- Zasilacz (9-32 V), SAE J1455 Zabezpieczenie przed zrzutem ładunku
- Ochrona przed odwrotną polaryzacją
- Maksymalna moc: 1,6 W (szczyt dla krótkiej serii transmisji)
- Tryby niskiego poboru mocy: <100uA
Certyfikaty:
- Certyfikacja sieci satelitarnej Iridium®
- Certyfikaty FCC, IC, CE, Australia
- Zgodny z RoHS
Globalna mapa zasięgu Iridium

Iridium jest jedynym dostawcą prawdziwie globalnych satelitarnych rozwiązań głosowych i transmisji danych obejmujących cały obszar Ziemi (w tym oceany, drogi powietrzne i regiony polarne). Telefony Iridium zapewniają podstawowe usługi komunikacyjne do i z odległych obszarów, gdzie nie jest dostępna żadna inna forma komunikacji.