Pasywna antena dookólna dla Iridium (+GPS) (65800)
calcActive())">
In stock
- MARKA:
- SCAN ANTENNA
- CZĘŚĆ #:
- 65800
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65800
0,00 €
Bez VAT:
0,00 €
Bez VAT:
Pasywna antena dookólna na iryd (+GPS) (65800)
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE: | |
|---|---|
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | 1616 - 1626,5 MHz, 1575,42 MHz (pasmo L) |
| SYSTEM SATELITARNY | Iryd, GPS |
| IMPEDANCJA | 50 omów |
| POLARYZACJA | RHCP (SAT) |
| STOSUNEK OSIOWY | < 6dB |
| OSIĄGAĆ | 2 dB |
| VSWR | < 2,0 |
| WZMOCNIENIE LNA | 25dB (GPS) |
| RYSUNEK HAŁASU | 1,2 dB (GPS) |
| NAPIĘCIE ZASILANIA | 3,0–5,5 V prądu stałego (GPS) |
| BIEŻĄCE ZUŻYCIE, ŚREDNIE | 20 mA |
| SPECYFIKACJE MECHANICZNE: | |
|---|---|
| KOLOR | Błyszczący biały |
| WZROST | 111 mm |
| ŚREDNICA | 94 mm |
| WAGA | 300g |
| MONTOWANIE | Gwint 1" (USA)(1"-14NF) |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -25C do +55C |
| TEMPERATURA PRZETRWANIA | -40C do +80C |
| ZŁĄCZE 1 | TNC (f) (SAT) |
| ZŁĄCZE 2 | SMA (f) (GPS) |
| KABEL | Nie wliczone |
| MIEJSCE MONTAŻU | Na słupie za pomocą wspornika |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP66 |
| WIBRACJA | IEC60945 |
| INFORMACJE O ZAMAWIANIU: | |
|---|---|
| NR CZĘŚCI | 65800 |
Specifications
| CZĘŚĆ # | 65800 |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| MARKA | SCAN ANTENNA |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP UŻYCIA | FIXED, MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| CECHY | GPS, PASSIVE |
| CERTYFIKATY | IRIDIUM CERTIFIED |
| HEIGHT | 111 millimètres |
| DIAMETER | increased by 94 million rubles. |
| WAGA | 320 grammes |
Write a Review