Przedłużacz GSM Thuraya
In stock
- MARKA:
- THURAYA
- CZĘŚĆ #:
- GSM
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-GSM
Przedłużacz GSM Thuraya
Specifications
| CZĘŚĆ # | GSM |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | INTERNET SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| MARKA | THURAYA |
| SIEĆ | THURAYA |
| SERVIS | THURAYA IP |
| TYP UŻYCIA | PORTABLE |
| TYP AKCESORIÓW | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| CECHY | INTERNET |
| KONSTELACJA | 2 SATELITY |
| DŁUGOŚĆ | 216 mm (8.5") |
| SZEROKOŚĆ | 216 mm (8.5") |
| GŁĘBOKOŚĆ | 45 mm |
| WAGA | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Mapa zasięgu Thuraya

Solidna sieć satelitarna Thuraya zapewnia zasięg w najbardziej odległych lokalizacjach, zapewniając komunikację satelitarną bez zatorów, aby zapewnić łączność przez cały czas. Od innowacyjnego projektu satelity po niezawodność każdego urządzenia i akcesoriów Thuraya, zapewniamy naprawdę doskonałe rozwiązanie komunikacji satelitarnej wykraczające poza granice systemów naziemnych i sieci komórkowych.
Sieć Thuraya nie obejmuje Ameryki Północnej ani Południowej.