Pasywna antena dookólna na iryd (65000)
calcActive())">
In stock
- MARKA:
- SCAN ANTENNA
- CZĘŚĆ #:
- 65000
- ORIGIN:
- Stany Zjednoczone
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65000
0,00 €
Bez VAT:
0,00 €
Bez VAT:
Pasywna antena dookólna na iryd (65000)
| PARAMETRY ELEKTRYCZNE: | |
|---|---|
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | 1616 - 1626,5 MHz (pasmo L) |
| SYSTEM SATELITARNY | Iryd |
| IMPEDANCJA | 50 omów |
| POLARYZACJA | RHCP |
| STOSUNEK OSIOWY | < 6dB |
| OSIĄGAĆ | 2 dB |
| VSWR | < 1,5 |
| SPECYFIKACJE MECHANICZNE: | |
|---|---|
| KOLOR | Biały, bez połysku |
| WZROST | 188 mm, 191,5 mm łącznie z podstawą |
| ŚREDNICA | 95 mm |
| MONTOWANIE | Na kołnierzu 1"-14NF |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -40C do +85C |
| ZŁĄCZE 1 | rz. (f) |
| INFORMACJE O ZAMAWIANIU: | |
|---|---|
| NR CZĘŚCI | 65000 |
| NR CZĘŚCI | 65000IP (luzem) |
Specifications
| CZĘŚĆ # | 65000 |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | SCAN ANTENNA |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| CECHY | PASSIVE |
| CERTYFIKATY | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Write a Review