Beam IsatDock Transport Bolt Aktywna Antena (ISD720)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- CZĘŚĆ #:
- ISD720
- ORIGIN:
- Stany Zjednoczone
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Aktywna Antena (ISD720)
Antena została zaprojektowana w celu umożliwienia poziomego lub pionowego wprowadzenia kabli antenowych, aby zapewnić pewną elastyczność podczas instalacji. ISD720 działa ze wszystkimi terminalami Beam Inmarsat IsatDock i Oceana, ale musi być używana tylko z certyfikowanymi kablami antenowymi ACTIVE firmy Beam.
Specifications
| CZĘŚĆ # | ISD720 |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| MARKA | BEAM |
| SIEĆ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| TYP UŻYCIA | FIXED, KOŁOWY |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -40°C to 70°C |
| KOMPATYBILNY Z | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DŁUGOŚĆ | 146 mm (5.75") |
| SZEROKOŚĆ | ["146 mm (5.75\")"] |
| GŁĘBOKOŚĆ | 75 mm (2.95") |
| WAGA | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Zatwierdzony przez Inmarsat
• Wysokiej jakości obudowa
• Antena aktywna
• Montaż na śruby
• SMA/SMA
• Niski profil
• Wielokierunkowy
• 12-miesięczna gwarancja naprawy lub wymiany