Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- CZĘŚĆ #:
- ISD715
- ORIGIN:
- Stany Zjednoczone
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
Antena Magnetyczna Aktywna IsatDock ISD715 do Transportu jest zaprojektowana do zastosowań transportowych / lądowych. Zaprojektowana do pracy z IsatDocks firmy Beam Communications oraz aplikacjami śledzącymi, takimi jak LeoTRAK-Online.
Dzięki mocowaniu magnetycznemu, antena jest bardzo łatwa do zainstalowania i przenoszenia z jednego zasobu do drugiego i nie wymaga wiercenia otworów do montażu. Połączenie kabla antenowego jest chronione przed wpływem środowiska dzięki zewnętrznej obudowie.
Specifications
| CZĘŚĆ # | ISD715 |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | BEAM |
| SIEĆ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| TYP UŻYCIA | FIXED, KOŁOWY |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -40°C to 70°C |
| KOMPATYBILNY Z | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DŁUGOŚĆ | 142 mm (5.6") |
| SZEROKOŚĆ | 142 mm (5.6") |
| GŁĘBOKOŚĆ | 207 mm (8.15") |
| WAGA | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Zatwierdzony przez Inmarsat
• Wysokiej jakości obudowa
• Antena aktywna
• Montaż magnetyczny
• SMA/SMA
• Niski profil
• Wielokierunkowy
• 12-miesięczna gwarancja naprawy lub wymiany