Inmarsat Beam Maszt / Aktywna antena morska (ISD710)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- CZĘŚĆ #:
- ISD710
- ORIGIN:
- Stany Zjednoczone
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Inmarsat Beam Maszt/Polska Aktywna antena morska (ISD710)
Połączenia antenowe (GSPS i GPS) są chronione przed wpływem środowiska za pomocą solidnego wspornika przymocowanego do anteny. System montażu na słupie został zaprojektowany w taki sposób, aby kable można było przeciągnąć przez słupek z PCV, a następnie przymocować bezpośrednio do anteny, chroniąc kable i złącze przed środowiskiem. ISD710 współpracuje ze wszystkimi terminalami Beam Inmarsat IsatDock i Oceana, jednak MUSI być używany wyłącznie z certyfikowanymi ACTIVE kablami antenowymi Beam.
Specifications
| CZĘŚĆ # | ISD710 |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | BEAM |
| SIEĆ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| TYP UŻYCIA | FIXED, MORSKI, KOŁOWY |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -40°C to 70°C |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| CECHY | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DŁUGOŚĆ | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| WAGA | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
Funkcje wiązki ISD710
• Zatwierdzony typ Inmarsata
• Wysokiej jakości obudowa morska
• Aktywna antena
• Montaż na słupie/maszcie
• SMA/SMA
• Wszechkierunkowy
• 12-miesięczna gwarancja na naprawę lub wymianę