Moduł rdzenia Iridium 9523N
In stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9523N
- ORIGIN:
- Tajlandia
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9523-Core-Module
Moduł rdzenia Iridium 9523N
Iridium Core 9523, najmniejszy, najlżejszy i najbardziej zaawansowany moduł głosowy i danych firmy Iridium, przesuwa granice globalnej komunikacji. Charakteryzuje się uproszczoną integracją i zapewnia potężne możliwości, stwarzając możliwości dla nowych produktów partnerów i nowych rynków na całym świecie.
Iridium Core 9523 to najmniejszy, najlżejszy i najbardziej zaawansowany satelitarny moduł nadawczo-odbiorczy Iridium, umożliwiający uproszczoną globalną łączność głosową i transmisję danych za pośrednictwem najdalszej sieci na świecie.
O ponad 90% bardziej kompaktowy niż nasz poprzedni model i wyposażony w standardowe złącza, łatwo integruje się z nowymi produktami partnerów, aby dotrzeć do wcześniej niedostatecznie obsługiwanych rynków konsumenckich i wertykalnych - i napędzać globalną komunikację w sposób, który nigdy nie był możliwy.
Nowe możliwości
Od jedno- lub wielokanałowych platform komunikacyjnych dla morskich, lotniczych i lądowych rynków mobilnych po bardzo wydajne, ulepszone podręczne urządzenia inteligentne i czujniki bezobsługowe, moduł Iridium Core 9523 zapewnia ekonomiczną satelitarną komunikację głosową i transmisję danych.
Potężne możliwości
Iridium Core 9523 obsługuje wszystkie usługi głosowe i dane Iridium. Zapewnia możliwości potrzebne do opracowywania innowacyjnych urządzeń komunikacyjnych oraz szkielet technologiczny dla aplikacji, takich jak GPS i usługi lokalizacyjne, Wi-Fi i Bluetooth.
Uproszczona integracja
Iridium Core 9523 oferuje standardowe złącza, uproszczoną integrację PCB i ultra kompaktową obudowę. Partnerzy mogą z łatwością zamontować Iridium Core 9523 bezpośrednio na swojej płycie aplikacyjnej - umożliwiając optymalizację dzięki współdzielonym komponentom i źródłom zasilania.
Specifications
| MODEL | 9523N |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | SATELLITE M2M |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| SIEĆ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM SBD |
| TYP UŻYCIA | AVIATION, MORSKI, KOŁOWY |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| CERTYFIKATY | CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| KONSTELACJA | 66 SATELITY |
| DŁUGOŚĆ | 70.44 mm |
| SZEROKOŚĆ | 36.04 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 8.9 mm |
| WAGA | 32 grams |