Telefon satelitarny Thuraya XT-LITE
Out of stock
- MARKA:
- THURAYA
- MODEL:
- XT LITE
- ORIGIN:
- Korea Południowa
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- CURRENTLY UNAVAILABLE
- SKU:
- Thuraya-XT-LITE-Sat-Phone
- Buy 2 for 520,84 € 520,84 € each and save 2%
- Buy 5 for 510,21 € 510,21 € each and save 4%
- Buy 10 for 504,89 € 504,89 € each and save 5%
- Buy 20 for 499,58 € 499,58 € each and save 6%
- Buy 50 for 494,26 € 494,26 € each and save 7%
- Buy 100 for 488,95 € 488,95 € each and save 8%
Telefon satelitarny Thuraya XT-LITE
Thuraya XT-LITE zapewnia niezawodną łączność z telefonem satelitarnym o bezkonkurencyjnej wartości. Jest przeznaczony dla użytkowników zwracających uwagę na koszty, którzy muszą dbać o bezpieczeństwo, bez naruszania w zakresie czystego i nieprzerwanego połączenia. Jest bardzo łatwy w użyciu. Możesz połączyć połączenie i wiadomości SMS w określonym satelitarnym, jak od tego, czy przemierzasz pustynię, żeglujesz po morzu, czy wspinasz się po górach.
Połączenia i SMS-y w zasięgu satelitarnym
Wykonaj połączenie i wysyłaj wiadomości SMS w określonym satelitarnym, gdy nie ma dostępnej sieci naziemnej. Zaawansowana antena dookólna zapewnia nieprzerwaną przerwę w ruchu, umożliwia bezproblemową realizację chodzenia i rozmowy.
Długa żywotność rehabilitacyjna
Thuraya XT-LITE umożliwia niezawodną współpracę z funkcją roboczą, która zapewnia godzinną godzinę rozmowy i do 80 czuwania.
Przystosować się do użycia
Po prostu naładuj telefon i przekonaj się, że karta SIM działa. Do takich prostych. Następnie zaprogramować Thuraya XT-LITE na jeden z 13 włączonych języków (chiński uproszczony jest dostępny jako oprogramowanie sprzętowe).
Obsługiwany przez najsolidniejszą i najpotężniejszą sieć satelitarną
Sieć satelitarna Thuraya słynie z najwyższego źródła sygnału satelitarnego, określonego około 160 krajów lub dwóch trzecich globu. Thuraya XT-LITE umożliwia odbieranie połączeń och nawet przy schowanej antenie satelitarnej, a także stałą obsługę.
Dodatkowe funkcje obejmują : książkę adresową, alarmy, kalkulator, kalendarz, dzienniki połączeń, połączenia konferencyjne, grupy kontaktów, szybkie wybieranie, stoper i czas światowy.
Specifications
| UPC | 8809260440173 |
|---|---|
| DOSTAWA Z | DUBAI, UAE |
| MODEL | XT LITE |
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MARKA | THURAYA |
| SIEĆ | THURAYA |
| SERVIS | THURAYA VOICE |
| TYP UŻYCIA | RĘCZNY |
| TYP AKCESORIÓW | HANDSET |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| SZYBKOŚĆ DANYCH | N/A |
| OBSŁUGIWANE JĘZYKI | ENGLISH, ARABIC, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| CECHY | PHONE, TEXT MESSAGING |
| KONSTELACJA | 2 SATELITY |
| POGAWĘDKA | UP TO 6 HOURS |
| CZAS CZUWANIA | UP TO 80 HOURS |
| DŁUGOŚĆ | 128 mm (5.04") |
| SZEROKOŚĆ | 53 mm (2.09") |
| GŁĘBOKOŚĆ | 27 mm (1.06") |
| WAGA | 186 grams (6.56 oz) |
Pokaż mapę Thuraya XT-Lite

Solidna sieć satelitarna Thuraya zapewnia zasięg w największych odległych lokalizacjach, dzięki czemu możliwe jest podłączenie połączenia satelitarnego, łączność przez cały czas. Od innowacyjnego projektu satelity po oddzielnym każdym i sprzęcie Thuraya, zapewniamy naprawdę doskonałe rozwiązanie komunikacji, wychodzące poza granice systemów naziemnych i sieci.
Sieć Thuraya nie obejmuje Ameryki Północnej ani Południowej.