Telefon satelitarny Thuraya XT PRO
Out of stock
- MARKA:
- THURAYA
- MODEL:
- XT PRO
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-XT-PRO-Satellite-Phone
- Buy 2 for 948,89 € 948,89 € each and save 2%
- Buy 5 for 939,20 € 939,20 € each and save 3%
- Buy 10 for 929,52 € 929,52 € each and save 4%
- Buy 20 for 919,84 € 919,84 € each and save 5%
Telefon satelitarny Thuraya XT PRO
XT-PRO firmy Thuraya to najbardziej zaawansowany telefon satelitarny na świecie. Zaprojektowany dla użytkowników, dziesięć typów i typów telefonów satelitarnych jest wyposażony w funkcje o różnych godzinach pracy, które zapewniają łączność w każdym miejscu.
Ten bardzo oryginalny telefon, pierwszy na rynku telefon satelitarny, który obsługuje wszystkie trzy główne systemy nawigacyjne, obsługuje GPS, Beidou i Glonass. Urządzenia obsługujące każdy telefon komórkowy na rynku, ten telefon satelitarny jest wyposażony w szkło Gorilla®, które sprawdzają się w trudnych warunkach. Ekran jest odpowiedni na odblaski, co zapewnia jasność w jasnym świetle słonecznym, a czujnik dokładnie wykrywa podświetlenie wyświetlacza.
Jest to doskonały telefon z wyższym stopniem ochrony środowiska (IP55), większy przegląd niż jego poprzednik, Thuraya XT i oferta instalacji GPS oraz przycisk SOS.
Wybierane systemy nawigacyjne
Dzięki XT-PRO możesz wybrać preferowany system nawigacji i wybrać między GPS, BeiDou i Glonass, aby określić położenie geograficzne i dodatkowe bezpieczeństwo w każdym regionie.
Najdłuższy czas rozmowy z telefonem satelitarnym
Firma XT-PRO Thuraya oferuje czas rozmowy do 9 godzin i czas czuwania do 100 godzin, w miejscu niezawodnym i niezawodnym połączenia wszędzie tam, gdzie jej miejsce.
Odporny na odblaski wyświetlacza Gorilla®
Telefon satelitarny XT-PRO okazał się z myślą o najtrudniejszych warunkach. Jest to urządzenie ze szkła i ma wyświetlacz zewnętrzny, który zapewnia dobrą widoczność nawet w dostarczaniu światła słonecznego.
Dedykowany przycisk SOS
Dla tych, którzy znajdują się w niebezpieczeństwie, XT-PRO oferuje łatwe w użyciu przycisk SOS, którego można określić nawet wtedy, gdy telefon satelitarny jest wyłączony. Wszystko, co musisz zrobić, to wspierać i przytrzymać przycisk SOS przez 3 sekundy. Spowoduje to uruchomienie telefonu i dodanie alertu (połączenie i/lub SMS) na poprawę numeru.
Kompaktowa i wytrzymała konstrukcja
Wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni, Thuraya XT-PRO jest instalacją na wodę i kurz oraz wstrząsy.
Połączenia, SMS, faks i łączność z Internetem
Z telefonem satelitarnym XT-PRO możesz skonfigurować, kontrolować SMS-y i faksy. Co więcej, podłącz laptopa lub komputer PC, aby uzyskać dostęp do Internetu w zewnętrznym satelitarnym, sieci naziemnej są standardowe.
Obsługiwany przez najsolidniejszą i najpotężniejszą sieć satelitarną
System Thuraya słynie z najwyższą wartością sieci bezprzewodowej, a zaawansowana antena dookólna Thuraya XT-PRO zapewnia nieprzerwany sygnał podczas chodzenia lub poruszania się, zapewniając pełną zdolność chodzenia i mówienia. Thuraya XT-PRO umożliwia również otrzymywanie sygnału satelitarnego, nawet jeśli sygnał satelitarny jest zbyt słaby, aby skierować samo wsparcie. Jest szczególnie charakterystyczny, gdy Thuraya XT-PRO znajduje się w twojej kieszeni ze schowaną anteną, dodatkową stałą opieką. Niezawodna sieć gdy satelitarna Thuraya i zaawansowana antena dookólna XT-PRO przerwania sygnału, jesteś w ruchu. Tak więc, gdziekolwiek zaprowadzi Cię Twoja działalność biznesowa, zobaczyłeś, wiesz, że masz pełną funkcjonalność chodzenia i rozmowy na wyciągnięcie ręki. Thuraya XT-PRO zapewnia również sygnał satelitarny, nawet gdy sygnał satelitarny jest zbyt słaby, aby sam skierować wsparcie. Jest to szczególnie widoczne, gdy XT-PRO znajduje się w kieszeni, a antena jest schowana. Jesteśmy zawsze w kontakcie.
Dodatkowe funkcje
Dla wygody dodaliśmy funkcje dodatkowe do twojego telefonu komórkowego. Należą do nich: zestaw głośnomówiący, książka adresowa, alarmy, kalkulator, kalendarz, dzienniki połączeń, połączenia konferencyjne, grupy kontaktów, szybkie wybieranie, stoper, czasy na świecie i wiele innych.
Specifications
| DOSTAWA Z | DUBAI, UAE |
|---|---|
| MODEL | XT PRO |
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MARKA | THURAYA |
| SIEĆ | THURAYA |
| SERVIS | THURAYA VOICE |
| TYP UŻYCIA | RĘCZNY |
| TYP AKCESORIÓW | HANDSET |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -10°C to 55°C (14°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| OBSŁUGIWANE JĘZYKI | ENGLISH, ARABIC, BAHASA INDONESIA, FARSI, FRENCH, GERMAN, HINDI, ITALIAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, TURKISH, URDU |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| CECHY | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| KONSTELACJA | 2 SATELITY |
| POGAWĘDKA | UP TO 9 HOURS |
| CZAS CZUWANIA | UP TO 100 HOURS |
| DŁUGOŚĆ | 128 mm (5.04") |
| SZEROKOŚĆ | 53mm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 27 mm (1.06") |
| WAGA | 212 grams (7.47 oz) |
Pokaż mapę Thuraya XT PRO

Solidna sieć satelitarna Thuraya zapewnia zasięg w największych odległych lokalizacjach, dzięki czemu możliwe jest podłączenie połączenia satelitarnego, łączność przez cały czas. Od innowacyjnego projektu satelity po oddzielnym każdym i sprzęcie Thuraya, zapewniamy naprawdę doskonałe rozwiązanie komunikacji, wychodzące poza granice systemów naziemnych i sieci.
Sieć Thuraya nie obejmuje Ameryki Północnej ani Południowej.