Modem komórkowy Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE (403715A-101)
TERMINALS | PLANS | ACCESSORIES | RENTALS | SUPPORT
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- CZĘŚĆ #:
- 403715A-101
- ORIGIN:
- Dania
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Explorer-Cellular-Modem
Modem komórkowy Cobham Explorer 540 BGAN M2M LTE (403756A-00500)
Po prostu podłączając modem LTE z tyłu EXPLORER 540 , terminal może korzystać z lokalnej sieci komórkowej jako alternatywy dla BGAN, z automatycznym przełączaniem awaryjnym między BGAN a sieciami komórkowymi.
Modem LTE został dopuszczony do użytku w branży motoryzacyjnej i przeznaczony do pracy w trudnych warunkach z rozszerzonym zakresem temperatur od -40 do +85°C i osiąga przepustowość do 150 Mb/s z LTE Cat. 4.
Specifications
| CZĘŚĆ # | 403715A-101 |
|---|---|
| GPU | 200 TOPS |
| RODZAJ PRODUKTU | SATELLITE M2M |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | COBHAM |
| SIEĆ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN M2M |
| TYP UŻYCIA | FIXED |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| DŁUGOŚĆ | 85 mm |
| SZEROKOŚĆ | 85 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ | 40 mm |
| WAGA | 380 grams |