Beam IsatDock LITE dla Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- MODEL:
- ISD LITE
- Warranty:
- 12 MIESIĘCY
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Inmarsat-Beam-IsatPhone-Lite
Beam IsatDock LITE dla Inmarsat IsatPhone Pro (ISD LITE)
Beam IsatDock LITE dla IsatPhone Pro firmy Inmarsat umożliwia półtrwałą instalację w różnych aplikacjach, w których wymagany jest łatwy dostęp do standardowych usług głosowych i * danych w zastosowaniach lądowych i morskich.
IsatDock LITE sprawia, że IsatPhone Pro jest zawsze włączony i gotowy do odbierania połączeń przychodzących, na które można odpowiedzieć za pomocą akcesorium Bluetooth lub opcjonalnej słuchawki zapewniającej prywatność. Słuchawka IsatPhone Pro bezpiecznie mieści się w stacji dokującej, która jest również zamykana na klucz, inne funkcje obejmują ładowanie telefonu, port danych USB *, wbudowany dzwonek i umożliwiają stałe podłączenie anteny i zasilania do stacji dokującej, gotowej do użycia. Słuchawkę IsatPhone Pro można łatwo włożyć i wyjąć za pomocą przycisku na górze stacji dokującej, co bardzo ułatwia korzystanie z dala od stacji dokującej w razie potrzeby.
Specifications
| MODEL | ISD LITE |
|---|---|
| RODZAJ PRODUKTU | TELEFON SATELITARNY |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | BEAM |
| SIEĆ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| TYP UŻYCIA | FIXED, MORSKI, KOŁOWY |
| TYP AKCESORIÓW | DOCKING STATION |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -35°C to 85°C (-31°F to 185°F) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | L BAND (1-2 GHz) |
| KOMPATYBILNY Z | ISATPHONE PRO |
Feature
Funkcje Beam IsatDock LITE
• Utrzymuje telefon zawsze naładowany
• Regulowany wbudowany dzwonek
• Dioda LED stanu z regulowaną jasnością
• Zawiera uniwersalny wspornik pamięci RAM
• Obsługa głosu i danych
• Opcjonalna słuchawka zapewniająca prywatność
• Smukła konstrukcja
• Wysokiej jakości tworzywo ABS
• Mechanizm wkładania pojedynczego działania
• Prowadnice wstawiania
• Zwolnienie jednym przyciskiem
• Zamykany na klucz
• Uniwersalne opcje montażu
• Solidne złącze antenowe GSPS/GPS
• Dostępne przyciski sterujące
• 24 miesięczna gwarancja
What's included
Co jest zawarte:
• IsatDock LITE
• Uniwersalny wspornik montażowy (RAM)
• Klucz blokujący słuchawkę
• Kabel zasilający 10-32V DC
• Instrukcja obsługi
• Skrócona instrukcja obsługi