Morski system telewizji satelitarnej Intellian i6P z reflektorem 60 cm (23,6 cala) i uniwersalnym konwerterem Quad LNB (B4-619Q)
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i6P
- CZĘŚĆ #:
- B4-619Q
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i6P-System-B4-619Q
Morski system telewizji satelitarnej Intellian i6P z reflektorem 60 cm (23,6 cala) i uniwersalnym konwerterem Quad LNB (B4-619Q)
Intellian i6/i6P zapewnia doskonałą wydajność i wydajność klasy komercyjnej w porównaniu z systemami antenowymi o podobnej wielkości. Model i6/i6P jest idealnie zaprojektowany dla łodzi o długości powyżej 70 stóp. Tradycyjnie większe morskie anteny satelitarne miały nieporęczną wagę i skomplikowane problemy z instalacją kabli. Dzięki konstrukcji z jednym kablem i6 i technologii formowania próżniowego, i6/i6P po raz kolejny udowodnił, że większy może być lżejszy i prostszy. Dzięki Intellian MIM żeglarze mogą cieszyć się przełączaniem kanałów dzięki automatycznemu przełączaniu satelitów, tak jak w systemie domowym. Więcej informacji można znaleźć w instrukcji instalacji programu DISH Network MIM.
Dzięki oczekującym na opatentowanie innowacjom w technologiach Wide Range Search (WRS) i Dynamic Beam Tilting (DBT), i6/i6P zawsze może zaoferować najbardziej precyzyjne możliwości śledzenia i najwyższą jakość odbioru sygnału satelitarnego w ekstremalnie wzburzonych warunkach morskich.
Najbardziej innowacyjną konstrukcją i6/i6P są zintegrowane moduły HD i TriSat w jednostce sterującej. Dzięki temu żeglarze mają łatwy dostęp do ulubionych kanałów HDTV wiodących dostawców usług telewizji satelitarnej, tak jak robią to w domu.
i6/i6P ma wbudowany system GPS, który zwiększa szybkość pozyskiwania sygnałów satelitarnych. Ponadto i6P zapewnia wbudowany system automatycznej kontroli kąta pochylenia, aby utrzymać optymalną siłę sygnału i zwiększyć jakość odbioru satelitarnego w obszarach o słabym zasięgu sygnału satelitarnego.
Mocne trzymanie sygnału
Wyjątkowa technologia Dynamic Beam Tilting (DBT) firmy Intellian wykorzystuje wysokowydajny, stale dopasowujący się subreflektor, który pozwala antenie utrzymywać najsilniejszy sygnał przez cały czas, gdy statek płynie z dużą prędkością.
Szybsza akwizycja sygnału
Wyjątkowy algorytm Intellian Wide Range Search (WRS) umożliwia antenie wyszukiwanie, znajdowanie i blokowanie sygnału z niesamowitą szybkością i dokładnością.
Prosta i łatwa instalacja
Dzięki jednemu kablowi do podłączenia anteny i ACU systemy Intellian i6 są szybkie i łatwe w instalacji. Nasz zaawansowany ACU został zaprojektowany tak, aby wymagał minimalnej konfiguracji, dzięki czemu możesz w mgnieniu oka zacząć oglądać programy telewizyjne na pokładzie swojej łodzi.
Włącz swoje ulubione kanały HDTV
Intellian i6/i6P zapewnia kanały HD z pasma Ku. Moduł HD jest w rzeczywistości wbudowany w jednostkę sterującą anteną Intellian i6/i6P, co zapewnia bezproblemową integrację i łatwą instalację.
Wbudowany GPS
Intellian i6/i6P zawiera wbudowany GPS dla łatwiejszej obsługi i szybszego pozyskiwania sygnału. Pozwala i6/i6P na większą dokładność i łatwą obsługę, gdziekolwiek pływa statek.
Niezrównana wydajność
Odbłyśnik o średnicy 60 cm z ogólnokrajowym zasięgiem w Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz usługami regionalnymi na całym świecie.
Łączność bezprzewodowa i telefon komórkowy Aptus
Wbudowane Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe połączenie ACU. Za pomocą komputerów stacjonarnych, laptopów i smartfonów można łączyć się z ACU i bezprzewodowo monitorować, sterować i zmieniać ustawienia systemu. Intellian Aptus mobile jest dostępny do pobrania, aby uzyskać dostęp do ACU przez Wi-Fi i sterować anteną z iPhone'a, iPada lub innych urządzeń sieciowych. iPhone i iPad są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Apple Inc.

Specifications
| DOSTAWA Z | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODEL | i6P |
| CZĘŚĆ # | B4-619Q |
| RODZAJ PRODUKTU | SATELLITE TV |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| SIEĆ | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| TYP UŻYCIA | MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| ROZMIAR ANTENY | 60 cm (23.6 inch) |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | Ku BAND |
| CERTYFIKATY | CE COMPLIANCE, FCC |
| WAGA | 20,0 kg (44,0 livres) |
| RADOME HEIGHT | 72 cm (28.3 inch) |
| RADOME DIAMETER | 70 cm (27.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 46dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 5º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 45º / sec |
| TURNING RATE | 45º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 70 FEET |
| RF OUTPUT | QUAD OUTPUT |
Feature
- Funkcja automatycznego wyszukiwania i identyfikacji satelitów
- 2-osiowy system szybkiego śledzenia
- Antena paraboliczna o średnicy 60 cm (24 cale) do odbioru sygnałów satelitarnych w paśmie Ku
- Polaryzacja kołowa lub liniowa w zależności od regionu i wybranego LNB
- Wbudowany moduł HD do odbioru telewizji HD w paśmie Ku
- Technologia iQ² umożliwia szybkie dostrojenie, utrzymanie stabilnego sygnału i cieszenie się ulubionymi programami telewizyjnymi w cichym komforcie
- Algorytm wyszukiwania szerokopasmowego (WRS) zapewnia najszybszą akwizycję sygnału dostępną w dowolnym miejscu
- Technologia Dynamic Beam Tilting (DBT) wykorzystuje inteligentną analizę wiązki w czasie rzeczywistym w celu zapewnienia najwyższej jakości sygnału przy jednoczesnym wyeliminowaniu uciążliwego szumu tła występującego w przypadku konwencjonalnych anten
- Intuicyjne sterowanie i cyfrowy wyświetlacz informacji satelitarnych na ACU
- Bezprzewodowe automatyczne aktualizacje i diagnostyka za pośrednictwem Aptus PC i Aptus Mobile
- Port wyjścia prądu stałego do łatwego zasilania modułu Intellian MIM lub modułu dekodera Shaw
- Wiele odbiorników i telewizorów można podłączyć za pomocą przełącznika Multi-Switch lub Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
- Za pomocą MIM można wybrać odbiornik główny do sterowania satelitą docelowym
- W Ameryce Północnej podczas korzystania z Dish lub Bell TV wymagany jest MIM, umożliwiający automatyczne przełączanie satelitów za pomocą pilota, tak jak robisz to w domu
- Model i6 zawiera wbudowany moduł GPS wewnątrz anteny, który zapewnia szybsze odbieranie sygnału. GPS statku można również podłączyć przez port NMEA 0183 na tylnym panelu ACU
- Średnica osłony anteny 70 cm (27,5 cala).
- Antena waży mniej niż 20 kg (44 funty)
- Wiodąca w branży 3-letnia gwarancja na części i wykonanie oraz 2-letnia gwarancja na robociznę dla wszystkich systemów antenowych, zapewniająca spokój ducha przy inwestycji w sprzęt
- Nowa polityka gwarancyjna (3 lata na części i 2 lata na robociznę) dotyczy tylko produktów zakupionych po 1 stycznia 2017 r.
What's included
Wszystkie systemy satelitarne zawierają w standardzie następujące części
- Antena i osłona przeciwsłoneczna 60 cm (24″) Odbłyśnik i LNB
- ACU (jednostka sterująca anteną)
- Program kontrolera PC (płyta CD z oprogramowaniem w zestawie)
- Instrukcja instalacji i obsługi
- Szablon instalacji
- przewodnik szybkiej instalacji
Zestaw instalacyjny
- Wspornik do montażu na stole ACU × 2 szt
- Kabel koncentryczny 15 m (49 stóp) × 1 szt. Antena-ACU RG6
- 3 m (10 stóp) × 1 szt. Kabel koncentryczny ACU-IRD RG6
- 10 m (33 stopy) × 1 szt. Przewód zasilający prądu stałego
- 1,8 m (6 stóp) × 1 szt. Kabel szeregowy PC
- Złącza i śruby