Intellian t130W 3-osiowy globalny morski system telewizji satelitarnej z anteną 125 cm (49,2") i konwerterem WorldView (T3-131AWS)
Out of stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t130W
- CZĘŚĆ #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Intellian t130W 3-osiowy globalny morski system telewizji satelitarnej z anteną 125 cm (49,2") i konwerterem WorldView (T2-1317W2)
Intellian t130W idealnie nadaje się do zaspokojenia potrzeb większych jachtów, łodzi roboczych i statków handlowych 80' i więcej. Dzięki 3-osiowej stabilizacji, szerokiemu zakresowi elewacji i nieograniczonemu azymutowi bez rozwijania kabla anteny te są w stanie odbierać nawet podczas pracy w pobliżu równika lub w regionach polarnych. Zostały zaprojektowane, wyprodukowane i przetestowane, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki morskie i pogodowe.
Intellian WorldView LNB — jedyny system antenowy stworzony, by podbić świat
Zaprojektowany i wyprodukowany przez wewnętrzną inżynierię Intellian, ekskluzywny moduł Intellian WorldView LNB oferuje płynne przełączanie między programowaniem z polaryzacją kołową w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej oraz programowaniem z polaryzacją liniową przy użyciu Universal Quad LNB w Europie, na Bliskim Wschodzie i w regionie Azji i Pacyfiku dzięki wbudowany system automatycznej kontroli kąta pochylenia.
Ciesz się bezproblemowym odbiorem globalnej telewizji satelitarnej
Dzięki możliwości odbioru wielopasmowych i wielopolaryzacyjnych usług telewizji satelitarnej na całym świecie, żeglarze nie muszą już ręcznie wyłączać LNB wewnątrz kopuły anteny, gdy statek wpływa do innego regionu usług telewizji satelitarnej. Ciesz się nieprzerwanym odbiorem programów telewizji satelitarnej praktycznie w każdym miejscu dzięki konwerterowi Intellian WorldView LNB.
Specifications
| MODEL | t130W |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | T3-131AWS |
| RODZAJ PRODUKTU | SATELLITE TV |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| SIEĆ | DIRECTV, DISH NETWORK |
| TYP UŻYCIA | MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| ROZMIAR ANTENY | 125 cm (49.2 inch) |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| WAGA | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |