Intellian t80W 3-osiowy globalny morski system telewizji satelitarnej z anteną 85 cm (33,5") i konwerterem WorldView (T3-91AW2)
Out of stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t80W
- CZĘŚĆ #:
- T2-917W2
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t80W-System-T2-917W2
Intellian t80W 3-osiowy globalny morski system telewizji satelitarnej z anteną 85 cm (33,5") i konwerterem WorldView (T2-917W2)
Intellian t80W to pierwszy na świecie morski system anten telewizji satelitarnej, który naprawdę współpracuje z każdą usługą telewizji satelitarnej Kuband na całym świecie bez konieczności wymiany konwerterów LNB lub ponownego okablowania systemu, gdy statek podróżuje z regionu do regionu.
W pełni stabilizowany, 3-osiowy t80W to 85-centymetrowy system anteny telewizji satelitarnej, który został zaprojektowany wyłącznie do obsługi wszystkich programów w standardowej rozdzielczości (SD) i HD nadawanych zarówno przez DVB, jak i najnowsze standardy usług telewizji satelitarnej DVB-S2.
Zintegrowany z wyjątkowym, opatentowanym, przełomowym modułem LNB WorldView™ i ekskluzywną zaprogramowaną globalną biblioteką satelitarną Intellian, t80W umożliwia dostrojenie się do dowolnego kanału na dowolnym satelicie, po prostu naciskając przycisk na pilocie. t80W automatycznie przełącza się między programowaniem z polaryzacją kołową w Ameryce Północnej, Środkowej i Południowej oraz programowaniem z polaryzacją liniową w Europie, na Bliskim Wschodzie i w regionie Azji i Pacyfiku.
Uproszczona, ale wyrafinowana konstrukcja mechaniczna t80W, zbudowana zgodnie z ekstremalnie wysokimi standardami wibracji i wstrząsów firmy Intellian, jest w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki morskie i gwarantuje natychmiastowe śledzenie i blokowanie sygnału satelitarnego w każdych warunkach pogodowych.
Moduł LNB Intellian WorldView™
Intellian t80W zapewnia najwyższą wygodę, umożliwiając podłączenie do tysięcy programów telewizji bezpłatnej, płatnej, standardowej i wysokiej rozdzielczości na całym świecie za pomocą jednego modułu LNB, który zawiera wiele (8) częstotliwości LO.
Odbiór sygnału DVB / DVB-S2
W pełni stabilizowany, 3-osiowy t80W to 85-centymetrowy system anteny telewizji satelitarnej, który został zaprojektowany wyłącznie do obsługi wszystkich programów w standardowej rozdzielczości (SD) i HD nadawanych zarówno przez DVB, jak i najnowsze standardy usług telewizji satelitarnej DVB-S2.
Dedykowany port Ethernet do zarządzania
Port Ethernet zarządzania z przodu ACU umożliwia bezpośrednie i proste połączenie sieciowe między komputerem a ACU. Port zarządzania domyślnie obsługuje połączenie sieciowe DHCP, umożliwiając automatyczną konfigurację IP i szybki dostęp do rozwiązania do zdalnego zarządzania firmy Intellian, Aptus Web.
Globalna biblioteka satelitarna
t80W zawiera wstępnie zaprogramowaną globalną bibliotekę satelitów, która umożliwia żeglarzom wybór żądanego satelity podczas podróży z regionu do regionu. Po wybraniu satelity moduł WorldView LNB automatycznie przełączy się na odpowiednią częstotliwość lokalną w celu odbioru sygnału.
Wytrzymała konstrukcja
Uproszczona, ale wyrafinowana konstrukcja mechaniczna t80W, zbudowana zgodnie z ekstremalnie wysokimi standardami wibracji i wstrząsów firmy Intellian, jest w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki morskie i gwarantuje natychmiastowe śledzenie i blokowanie sygnału satelitarnego w każdych warunkach pogodowych.
Połączenie bezprzewodowe
Wbudowane Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe połączenie ACU i może być włączane i wyłączane za pomocą przełącznika. Dowolnego rodzaju urządzeń bezprzewodowych, takich jak komputery PC, laptopy i smartfony, można użyć do połączenia z ACU i bezprzewodowego monitorowania, sterowania i zmiany ustawień systemu.

Specifications
| MODEL | t80W |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | T2-917W2 |
| RODZAJ PRODUKTU | SATELLITE TV |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| TYP UŻYCIA | MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| ROZMIAR ANTENY | 85 cm (33.5 inch) |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | Ku BAND |
| CERTYFIKATY | CE COMPLIANCE, FCC |
| WAGA | 82,2 kg (181,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 114 cm (44.9 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |