Intellian t80Q 3-osiowy globalny morski system telewizji satelitarnej z reflektorem 85 cm (33,5") i uniwersalnym czterokonwerterem LNB (T3-91AQ)
Out of stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t80Q
- CZĘŚĆ #:
- T3-91AQ
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t80Q-System-T3-91AQ
Intellian t80Q 3-osiowy globalny morski system telewizji satelitarnej z anteną 85 cm (33,5") i konwerterem WorldView (T3-91AQ)
Zoptymalizowany dla rynku europejskiego
Intellian zapewnia odpowiednie rozwiązanie dla celów europejskich klientów. To proste, łatwe, niezawodne i niedrogie. W przypadku statków, które mogą w przyszłości wymagać globalnego zasięgu telewizyjnego, dostępny jest również zestaw do konwersji dla modelu WorldView LNB.
Odbiór sygnału DVB / DVB-S2
W pełni stabilizowany, 3-osiowy t80Q to 85-centymetrowy system anteny telewizji satelitarnej, który został zaprojektowany wyłącznie do obsługi wszystkich programów w standardowej rozdzielczości (SD) i HD nadawanych zarówno przez DVB, jak i najnowsze standardy usług telewizji satelitarnej DVB-S2.
Dedykowany port Ethernet do zarządzania
Port Ethernet zarządzania z przodu ACU umożliwia bezpośrednie i proste połączenie sieciowe między komputerem a ACU. Port zarządzania domyślnie obsługuje połączenie sieciowe DHCP, umożliwiając automatyczną konfigurację IP i szybki dostęp do rozwiązania do zdalnego zarządzania firmy Intellian, Aptus Web.
Globalna biblioteka satelitarna
T80Q zawiera wstępnie zaprogramowaną globalną bibliotekę satelitów, która umożliwia żeglarzom wybór żądanego satelity podczas podróży z regionu do regionu. Przemieszczanie się z jednego regionu do drugiego jest tak proste, jak kilka naciśnięć przycisków na smartfonie lub tablecie.
Wytrzymała konstrukcja
Zbudowany zgodnie z ekstremalnie wysokimi standardami wibracji i wstrząsów firmy Intellian, uproszczony, ale wyrafinowany projekt mechaniczny t80Q jest w stanie wytrzymać najcięższe warunki morskie i gwarantuje natychmiastowe śledzenie i blokowanie sygnału satelitarnego w każdych warunkach pogodowych.
Połączenie bezprzewodowe
Wbudowane Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe połączenie ACU i może być włączane i wyłączane za pomocą przełącznika. Dowolnego rodzaju urządzeń bezprzewodowych, takich jak komputery PC, laptopy i smartfony, można użyć do połączenia z ACU i bezprzewodowego monitorowania, sterowania i zmiany ustawień systemu.

Specifications
| MODEL | t80Q |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | T3-91AQ |
| RODZAJ PRODUKTU | SATELLITE TV |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| TYP UŻYCIA | MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| ROZMIAR ANTENY | 85 cm (33.5 inch) |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | Ku BAND |
| WAGA | 82,2 kg (181,2 livres) |
| RADOME HEIGHT | 114 cm (44.9 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |