Intellian t240CK 3-osiowy dwuzakresowy globalny system C-Ku z reflektorem 240 cm (94,5 cala) i konwerterem WorldView Gen 2 (T3-246AC)
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t240CK
- CZĘŚĆ #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- Korea Południowa
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Intellian t240CK 3-osiowy globalny morski system telewizji satelitarnej
t240CK to pierwsza na świecie antena zdolna do jednoczesnego odbioru usług telewizji satelitarnej HD i SD w paśmie C i Ku z tego samego satelity. Wielopasmowy i wielopolaryzacyjny konwerter WorldView firmy Intellian umożliwia użytkownikom bezproblemowe dostrojenie się do dowolnej usługi telewizji satelitarnej na całym świecie, po prostu naciskając przycisk za każdym razem, gdy statek wpływa do innego regionu usług satelitarnych.
Gotowy na światłowód
Moduł Intellian FiberLink łączy antenę z jednostkami podpokładowymi za pomocą pojedynczego, bezstratnego kabla światłowodowego, który można poprowadzić na odległość do 2000 m, co znacznie upraszcza instalację na statku. Dzięki wielu wyjściom RF z multiprzełącznika pod pokładem można podłączyć zarówno odbiorniki pasma C, jak i Ku, zapewniając bezproblemową obsługę gościom i załodze na pokładzie.
Rozwiązanie do zdalnego zarządzania
Dostęp do t240CK można uzyskać, monitorować i kontrolować z dowolnego miejsca na świecie poprzez dostęp do wbudowanego w ACU oprogramowania Aptus Web, umożliwiającego integratorom wykonywanie rutynowych czynności konserwacyjnych w ramach usługi zarządzanej. Funkcje te obejmują aktualizacje oprogramowania układowego, monitorowanie parametrów śledzenia, rejestrowanie danych dotyczących wydajności, diagnostykę systemu i nie tylko.
Specifications
| MODEL | t240CK |
|---|---|
| CZĘŚĆ # | T3-246AC |
| RODZAJ PRODUKTU | SATELLITE TV |
| OBSZAR UŻYTKOWANIA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| SIEĆ | DIRECTV, DISH NETWORK |
| TYP UŻYCIA | MORSKI |
| TYP AKCESORIÓW | ANTENNA |
| ROZMIAR ANTENY | 240 cm (94 inch) |
| TEMPERATURA ROBOCZA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| WAGA | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |