ASE 9575 Extreme BagDock - PTT omogućeno (ASE-9575P-BAGDOCK)
In stock
- МАРКА:
- ASE
- МОДЕЛ:
- BAGDOCK
- ДЕО #:
- ASE-9575P-BAGDOCK
- ORIGIN:
- Сједињене Државе
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ASE-9575P-BAGDOCK
ASE 9575 Extreme BagDock - PTT Enabled (ASE-9575B)
ASE Bag Dock je torba za prvu pomoć koja radi sa Iridium 9575 Extreme i 9575 Extreme Push-to-Talk (PTT) telefonima (uređajima). ASE Bag Dock je specifično i namenski izrađen za brzu upotrebu timova prve pomoći u prirodnim i veštačkim katastrofama. Bag Dock je savršen za korišćenje u komunikacionim sistemima hitne pomoći, ili za radnike na terenu koji rade sami ili na udaljenim mestima.
Bag Dock ima antenu sa magnetskim nosačem koja se može postaviti ili na krov vozila ili na bilo koju obližnju strukturu kao što je vrh privremene konstrukcije kako bi se obezbedila najbolja moguća "pogled na nebo" za povezivanje sa Iridium-om na najrobustniji način. Ovaj pogled na nebo je najkritičniji kada se koristi nova moćna Iridium Push-to-Talk (PTT) usluga od Iridium-a.
Koristite antenu unutar vozila ako je potrebno koristeći usisne čašice unutar vetrobranskog stakla. Bag Dock takođe eliminiše potrebu za korišćenjem Iridium punjača koji se priključuje na osnovu telefona/uređaja. Poboljšava telefon na dva načina:
Pruža praktičnu priključnu tačku koja koristi Iridium AC ili Cigar / Cigarette punjač.
Poboljšava zvuk isporukom sa Palm Mic (mikrofon zvučnik) — ponekad nazvan "Fist Mic."
Bag Dock ima integrisanu bateriju koja može produžiti korišćenje Iridium 9575 do 12-19 sati (zavisi od korišćenja). Takođe je uključena sa bag dock-om i pesnica mikrofon/zvučnik dizajniran za poboljšanje efikasnosti vaše PTT komunikacije. U kompletu je takođe uključena pomoćna audio ulaz ako treba da se integriše u zvučni sistem vozila, ili za korišćenje sa spoljnim zvučnikom.
Bag Dock ima čvrstu platnenu torbu sa lako upotrebljivim čičak preklopima za pristup prilagođenim/posebnim delovima torbe kao što su antena, kablovi, itd. Bag Dock je takođe podstavljen kako bi obezbedio zaštitu od udaraca i prašine/prljavštine za Iridium 9575 telefon/uređaj kao i za dok stanicu i Palm mikrofon zvučnik. Pruža kompaktan paket za skladištenje svih dodataka za brzu i laku upotrebu u trenutku — verujemo da je ovo trenutno najkompaktnije rešenje dostupno za Iridium 9575.
Specifications
| МОДЕЛ | BAGDOCK |
|---|---|
| ДЕО # | ASE-9575P-BAGDOCK |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | ASE |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | PORTABLE |
| ВРСТА ПРИБОРА | DOCKING STATION |
| КОМПАТИБИЛНО СА | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ЛЕНГТХ | 15 cm |
| ВИДТХ | 11.5 cm |
| ДУБИНА | 33 cm |
| ТЕЖИНА | 1.6 kg (3.5 lbs) |
Feature
[
"Karakteristike:
- Zaštitna All-in-One torba - Kompaktna
- Integrisana baterija za produženo korišćenje
- Brza upotreba
- Produžava korišćenje Iridium 9575 do 12-19 sati
- Magnetna dvostruka antena (Iridium + GPS)
- Dok za Iridium 9575 i 9575PTT telefon/slušalicu
- Lako punjenje
- Pruža poboljšan mikrofon i zvučnik za šaku/dlan
- Jedno rešenje za Iridium 9575 i 9575 PTT telefone
- Povećava otpornost Push-to-Talk (PTT) mreže
- Poboljšava zvuk mikrofona i zvučnika 9575 telefona
- Laka upotreba - Sve u jednom.
- Brza upotreba
- Povezivanje na DC napajanje vozila ili AC/DC punjač
- Pomoćni audio konektor za integraciju u vozilo"
]