ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| ДЕО # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | ASE |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, МАРИТИМЕ, ВЕХИЦУЛАР |
| ВРСТА ПРИБОРА | DOCKING STATION |
| КОМПАТИБИЛНО СА | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ЛЕНГТХ | 33 cm |
| ВИДТХ | 15 cm |
| ДУБИНА | 11.5 cm |
| ТЕЖИНА | 1.6 kg |
Write a Review