BEAM Iridium aktivna antena (RST740)
In stock
- МАРКА:
- BEAM
- ДЕО #:
- RST740
- ORIGIN:
- Сједињене Државе
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
[
"BEAM Iridium aktivna antena (RST740)
Beam RST740 Iridium aktivna antena je mala, omni-direkcionalna antena sa visokokvalitetnim kućištem. Dizajnirana je za rad na Iridium BEAM dokovima i terminalima gde su potrebni dugi RF kablovi. Ovaj proizvod je dizajniran za korišćenje samo sa aktivnim kablovima. Omogućava dužine kablova od 23m do više od 100m (328 stopa). Dolazi sa napajanjem [15V DC izlaz].
Kada instalacija premaši 20m / 60’, postaje isplativije koristiti aktivnu/podržanu Iridium antenu koja omogućava korišćenje mnogo tanjih i jeftinijih kablova do 100m / 300’ gde to nikada ne bi bilo moguće sa pasivnom Iridium antenom. Aktivna antena RST740 će raditi sa svim Beam proizvodima i bilo kojim Iridium uređajima, međutim zahteva odobren Beam aktivni antena kabl za korišćenje kako bi upravljao pojačanjem snage preko RF linije do antene.
NAPOMENA: Kombinovanje aktivne antene sa standardnim kablovima će oštetiti antenu." ]
Specifications
| ДЕО # | RST740 |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | BEAM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КОМПАТИБИЛНО СА | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | ACTIVE |
| ЦЕРТИФИКАЦИЈЕ | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• Iridium odobren
• Visokokvalitetni kućište
• Aktivna antena
• Montaža na stub/mašt
• Bela mala veličina/podloga
• Omni usmerena
• Podržava duge kablove
• Uključena kutija za napajanje (potrebno 9-32 VDC)
• 12-mesečna garancija na popravku ili zamenu