Цобхам ЕКСПЛОРЕР 8100 антена за вожњу (408157Б-50551)
In stock
- МАРКА:
- COBHAM
- МОДЕЛ:
- EXPLORER 8100
- ДЕО #:
- 408157B-50551
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-Explorer-8100
Цобхам ЕКСПЛОРЕР 7100 ГКС Дриве-Аваи антена
Када је време од суштинске важности, компактна и поуздана ЕКСПЛОРЕР 7100ГКС антена за одвођење омогућава корисницима приступ мрежи Инмарсат Глобал Кспресс (ГКС).
ЕКСПЛОРЕР ГКС серија
Цобхам САТЦОМ је званични партнер за лансирање Инмарсат Глобал Кспресс (ГКС). Неколико предстојећих ЕКСПЛОРЕР производа се развијају посебно за рад на Глобал Кспресс мрежи и биће доступни пре увођења услуге 2014. Без обзира на апликацију, наш пакет ГКС ЕКСПЛОРЕР терминала ће обезбедити поузданост и функционалност потребну за ефикасно повезивање корисника са ГКС мрежа.
Комуникација на терену
ЕКСПЛОРЕР 7100ГКС пружа кључну повезаност за разноврсну базу корисника укључујући одбрану, домовинску безбедност, спровођење закона, реаговање у ванредним ситуацијама, медије, телемедицину, осигурање, удаљену канцеларију, енергетику и рударство.
Без обзира на апликацију, ЕКСПЛОРЕР 7100ГКС нуди континуитет рада са удаљеним видео конференцијама и интернет услугама у облаку, укључујући глас, радио, податке, факс и ливе стреаминг/емитовање.
Ниска цена, ниског профила
Уштедите време и новац – компактна, приступачна, нископрофилна моторизована антена ЕКСПЛОРЕР 7100ГКС може се брзо монтирати на практично свако возило ради практичности и прилагодљивости; тако да сте спремни за повезивање чим стигнете на сцену.
Систем садржи разноврсну палету за монтажу са опционим кровним носачем или интерфејсом за шину за једноставну инсталацију на различита мања возила, укључујући СУВ и комбије.
Погон кабла са нултим зазором
Искусите доживотне перформансе у које можете веровати сваки пут у најизазовнијим условима. ЕКСПЛОРЕР 7100 обезбеђује поуздан рад без проблема уз минималну количину редовног одржавања.
Ово се постиже употребом водећег у индустрији Аз/Ел кабловског погона са нултим зазором и прецизног поларизационог погона, што, у комбинацији са Цобхамовом посвећеношћу висококвалитетној производњи, резултира високом поузданошћу.
Прецизан систем аутоматског постављања
ЕКСПЛОРЕР 7100ГКС антена вам пружа једноставност и погодност контроле једним додиром за конфигурацију без проблема и супериорну преносивост.
Контролер има уграђени РФ тјунер, компас, ГПС, ГЛОНАСС и сателитско праћење нагнуте орбите за прецизне и згодне ВСАТ операције одласка.
Веб интерфејс
Можете лако да конфигуришете и даљински надгледате аутоматску аквизицију сателита ЕКСПЛОРЕР 7100ГКС преко корисничког, графичког корисничког интерфејса (ГУИ) на стандардном веб претраживачу – нема потребе за посебним екраном.
Једноставан надзор са ТрацЛРИ Ливе Ремоте Интерфаце ЕКСПЛОРЕР 7100ГКС значи да можете лако да проверите перформансе сателита - преко рачунара, таблета или паметног телефона - обезбеђујући вашу способност да останете повезани.
Specifications
| МОДЕЛ | EXPLORER 8100 |
|---|---|
| ДЕО # | 408157B-50551 |
| GPU | 200 TOPS |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | COBHAM |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT GX |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | ВЕХИЦУЛАР |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| АНТЕННА СИЗЕ | 100 cm |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | Ka BAND |
Feature
• Компактан систем за аутоматско распоређивање и одлазак
• Једноставан за постављање и коришћење
• Комерцијални Ка Банд ланац за напајање са 5В БУЦ
• 1,0м композитни рефлектор од смоле/влакна
• Систем погона каблова са изузетно малим зазором
• Интегрисани Инмарсат ГКС® Цоре Модуле
• ЛЦД екран и кориснички интерфејс заснован на вебу

Ова мапа приказује очекивану покривеност Инмарсата након комерцијалног увођења Инмарсат-5 Ф4 (И-5 Ф4). Положај И-5 Ф4 приказан на овој карти је само индикативан. Ова мапа не представља гаранцију услуге. Глобална Кспресс покривеност јануара 2017.