Cobham SAILOR Fleet One pomorski internet sistem sa 10 metara kabl (403744A-00591)
In stock
- МАРКА:
- COBHAM
- МОДЕЛ:
- FLEET ONE
- ДЕО #:
- 403744A-00591
- ORIGIN:
- Кина
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-SAILOR-Fleet-One
Cobham SAILOR Fleet One (403744A-00591)
Fleet One pruža globalni glas, regionalne IP podatke do 100kbps i SMS poruke
Mala plovila, velika snaga
Sa svojom kompaktnošću, laganom antenom i jednostavnom instalacijom, SAILOR Fleet One je pristupačna ulazna tačka u svet pomorskog satelitskog komunikacija koja vas drži povezanim u svakom trenutku. Omogućava pouzdano glasovno pozivanje i Internet konekciju na Inmarsat-ovoj Fleet One usluzi, koja koristi snagu uspostavljene Inmarsat-4 satelitske konstelacije za globalno pokrivanje.
Različite primene
SAILOR Fleet One omogućava podatkovnu konekciju do 100kbps i glasovno pozivanje na jednoj liniji. Njegove mogućnosti nude značajnu komunikacionu funkcionalnost za vlasnike manjih čamaca i profesionalnih plovila. SAILOR Fleet One može biti mali, ali ima dovoljno snage da pruži veliku propusnost za e-poštu, pretraživanje interneta, društvene mreže, elektronske dokumente/izveštavanje i aplikacije između mašina (M2M).
Laka instalacija
Pošto je antena SAILOR Fleet One mala i lagana, izuzetno je jednostavna za instalaciju. Povezivanje antene sa opremom ispod palube je dovoljno jednostavno da strastveni vlasnici mogu sami obaviti instalaciju i održavanje. U kombinaciji sa pouzdanim, konkurentno cenjenim vremenom za korišćenje, SAILOR Fleet One je savršeno uvođenje u satelitsku komunikaciju za mala plovila.
Neuporediva reputacija
SAILOR Fleet One je dizajniran prema istim visokim standardima kao postojeća SAILOR FleetBroadband linija proizvoda, koja koristi iste Inmarsat-4 satelite kao Fleet One usluga. Ova kvaliteta se oslanja na više od 45.000 korisnika širom sveta. Sa lakoćom korišćenja i izdržljivošću na prvom mestu, SAILOR Fleet One se može smatrati pouzdanim za pružanje kvalitetne komunikacije bilo da plovite na otvorenom moru ili se bavite ribolovom.
Specifications
| МОДЕЛ | FLEET ONE |
|---|---|
| ДЕО # | 403744A-00591 |
| GPU | 200 TOPS |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН, САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | COBHAM |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | SYSTEM |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| ДАТА СПЕЕД | UP TO 100 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
What's included
403050C-00581 SAILOR Flota Jedinica iznad palube
403739A-00581 SAILOR Flota Jedinica ispod palube
403670A-00500 Thrane IP slušalica uključujući postolje, žičana
37-107338 SAILOR Antena kabl, 10 metara
83-141368 SAILOR Flota Jedinica CD rom sa UIM,QG,IG