Hughes 9211 BGAN HDR prenosni satelitski internet terminal sa WiFi (3500841-0002)
In stock
- МАРКА:
- HUGHES
- МОДЕЛ:
- 9211 BGAN HDR
- ДЕО #:
- 3500841-0002
- ORIGIN:
- Сједињене Државе
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦИ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-HDR-9211
Hughes 9211 BGAN HDR prenosni satelitski internet terminal sa WiFi
Robustan i lagan Hughes 9211-HDR je terminal sa visokom brzinom prenosa podataka koji je povoljan, idealan za medije, vlade, nevladine organizacije, mobilne pružaoce zdravstvenih usluga i druge, koji zahtevaju najbolju ravnotežu između visokih performansi, kvaliteta usluge i najniže cene.
9211-HDR se može pohvaliti čvrstim, kompaktnim i elegantnim dizajnom - najmanji i najlakši BGAN sa HDR mogućnostima na svetu. Korisnici mogu da se povežu brzinama strimovanja širokopojasnog interneta od preko 650 kbps sa funkcijama kao što je ugrađeni, višekorisnički WiFi pristup.
Spoljašnja antena sa napajanjem je dostupna za podršku dugim RF kablovskim vezama za privremene ili trajne instalacije na fiksnim lokacijama. Korisnik čak ima slobodu da poveže dodatnu antenu za praćenje vozila, omogućavajući komunikaciju u pokretu direktno sa 9211-HDR terminala.
Hughes 9211-HDR omogućava korisnicima da šalju i primaju IP saobraćaj putem Ethernet-a i/ili 802.11 b/g/n WiFi i glas ili faks putem standardne telefonske veze. Sve je zasnovano na IP-u i nudi Klasa 1 pozadinski IP ili selektivne, posvećene nivoe kvaliteta usluge (QoS).
Inmarsatova BGAN HDR mreža usluga sada nudi nove i više brzine strimovanja. Hughes 9211-HDR podržava najviše dostupne brzine strimovanja (iznad 650 kbps) za prenos videa i drugih kritičnih podataka sa terena. Asimetrične brzine strimovanja su podržane, omogućavajući korisnicima da bolje prilagode uslugu svojim individualnim preferencijama kako bi kontrolisali i minimizovali troškove.
Interfejsi
Ethernet veza (RJ45)
POTS veza za glas i faks (RJ11)
Spoljni konektor za antenu
Kompas i audio ton za pomoć u usmeravanju antene
Specifications
| МОДЕЛ | 9211 BGAN HDR |
|---|---|
| ДЕО # | 3500841-0002 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| МАРКА | HUGHES |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT BGAN HDR |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | FIXED, PORTABLE |
| ВРСТА ПРИБОРА | TERMINAL |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 55°C |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| ДАТА СПЕЕД | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, BGAN X-STREAM |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 3 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ НА ЧЕКАЊУ | UP TO 36 HOURS |
| ЛЕНГТХ | 232 mm |
| ВИДТХ | 292 mm |
| ДУБИНА | 51 mm |
| ТЕЖИНА | 2.019 kg |
What's included
Sadržaj paketa:
- Hughes 9211-HDR terminal
- Punjačka litijum-jonska baterija
- 5m Ethernet kabl
- AC/DC adapter, tri IEC kabla, po jedan za UK, EU i US konekcije