Интеллиан ГКС60ХП Ка-опсег, 65 цм (25,6") Глобал Кспресс терминал велике снаге
Out of stock
- МАРКА:
- INTELLIAN
- МОДЕЛ:
- GX60
- ДЕО #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-GX60HP-System
Интеллиан в60ГКС ВСАТ поморски антенски систем (В60ГКС)
Компактни Глобал Кспресс терминал
ГКС60 је компактни поморски стабилизовани терминал спреман за употребу на Инмарсат-овој великој брзини, Глобал Кспресс (ГКС) широкопојасној услузи. Изграђен и испоручен са интегрисаним ГКС модемом, ГКС60 се лако инсталира и пружа брзу везу за кратко време.
Једноставна и брза инсталација
Већ дуги низ година, надоградња сателитских комуникационих система представља логистички изазов, који се често ослања на доступност дизалице на копну и захтева дуже време у луци.
Мала величина ГКС60, интегрисани дизајн и интуитиван кориснички интерфејс значи да оператери могу да инсталирају и пусте у рад терминал за исто време као и ФлеетБроадбанд систем. Штавише, са брзинама до 50Мбпс, ГКС60 пружа снажан поврат улагања.
Комплетан комуникацијски терминал
Стандардна ВСАТ опрема испод палубе може заузети читав простор за серверске полице, у зависности од конфигурације мреже. Интегрисани дизајн ГКС60 кондензује више компоненти у једну кутију, ослобађајући вредан простор за складиштење на броду.
Интеллиан ГКС60 терминал испод палубе (БДТ) укључује интегрисани Глобал Кспресс модем и Етхернет прекидач са 8 портова, који омогућава директну ИП конекцију са стандардним Ви-Фи рутером или уређајима спремним за мрежу на броду. Када се једноставан процес инсталације заврши, корисници могу бити на мрежи за неколико минута.
БДТ је такође опремљен сопственом Ви-Фи антеном која омогућава бежично повезивање са вашим рачунаром или мобилним уређајем за надгледање и контролу терминала преко Интеллиан-овог Аптус софтвера.
Specifications
| МОДЕЛ | GX60 |
|---|---|
| ДЕО # | GX1-62-111 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| МАРКА | INTELLIAN |
| НЕТВОРК | INMARSAT |
| СЕРВИС | INMARSAT GX |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | Ka BAND |
| ТЕЖИНА | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Мапа покривености Инмарсат Глобал Кспресс (ГКС).

Ова мапа приказује очекивану покривеност Инмарсата након комерцијалног увођења Инмарсат-5 Ф4 (И-5 Ф4). Положај И-5 Ф4 приказан на овој карти је само индикативан. Ова мапа не представља гаранцију услуге. Глобална Кспресс покривеност јануара 2017.