Интеллиан с80ХД Дирецт ТВ поморски сателитски ТВ систем (Т3-87АТБ)
Out of stock
- МАРКА:
- INTELLIAN
- МОДЕЛ:
- s80HD
- ДЕО #:
- T3-87ATB
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-s80HD-System-T3-87ATB
Интеллиан с80ХД Дирецт ТВ поморски сателитски ТВ систем (Т2-878Т)
Добродошли у непрекидни поглед на свет
Интеллиан с80ХД ВорлдВиев је систем сателитских антена са највише функција који је доступан данас. Када крстарите Северном Америком, овај двопојасни систем пружа ДирецТВ у пуној ХД резолуцији са свим функцијама које имате код куће, укључујући ДВР, ажурирани водич за канале и могућност да сви на броду гледају различите канале одједном. Када дође време да се одмерите и кренете у други део света, Ку-банд ВорлдВиев Трио ЛНБ омогућава систему да обезбеди ХДТВ широм света.
Интеллиан ВорлдВиев Трио ЛНБ пружа глобалну покривеност
Прошли су дани реконфигурисања сложених система и ручног мењања ЛНБ-ова са сваким скретницом у ново подручје сателитских услуга. Интеллиан-ова ВорлдВиев Трио ЛНБ технологија омогућава пријем свих сателита Ку-Банд широм света. ВорлдВиев Трио ЛНБ модул је програмиран да аутоматски бира сваки сателит, омогућавајући поморцима да уживају у било којој сателитској ТВ услузи једноставним одабиром исправног сателита из падајућег менија и повезивањем одговарајућег пријемника. ЛНБ се аутоматски пребацује на исправну поларизацију и локалну фреквенцију коју захтева провајдер сателитских услуга.
Модул са више прекидача
Интеллиан с80ХД ВорлдВиев стандардно долази са СВМ способним Мулти-Свитцх модулом за повезивање до 16 ДирецТВ сателитских пријемника без додатних разделника. Мулти-свитцх подржава и Сингле Вире и стандардне инсталације, смањујући потребу за додатним хардвером.
Истовремени пријем Ка и Ку-банда
Антенски систем с80ХД са својом троструком сиреном омогућава вам истовремени пријем два ДИРЕЦТВ Ка-Банд сателита и једног ДИРЕЦТВ Ку-Банд сателита који се налазе на 99°В, 101°В и 103°В. Ово омогућава гледаоцима да гледају све ДИРЕЦТВ канале без ручне промене сателита, лако као што то радите на обали.
Интеллиан ВорлдВиев™ Трио ЛНБ
Интеллиан-ова ВорлдВиевТМ Трио ЛНБ технологија омогућава пријем свих сателита Ку-Банд широм света. ВорлдВиевТМ Трио ЛНБ може да прима на свим линеарним поларизацијама, као и на левој и десној кружној поларизацији. ЛНБ модул је програмиран да аутоматски изабере ЛО сваког сателита, што омогућава наутичарима да уживају у било којој сателитској ТВ услугама једноставним одабиром циљаног сателита и повезивањем сателитског пријемника.
3-осни стабилизовани систем
С80ХД антена је стабилизована у три осе; азимут, елевација и попречни ниво, пружајући брже и поузданије сателитско праћење. Стабилизација са 3 осе је посебно корисна у регионима близу екватора и за пловила која се могу наћи у тешким морима.
Бежично повезивање и Аптус мобиле
Уграђени Ви-Фи АЦУ омогућава повезивање са апликацијом Аптус која омогућава једноставну контролу и надгледање система, укључујући библиотеку сателита једним додиром и ажурирања фирмвера.
Идентификација ДВБ-С2 сигнала
Интеллиан с80ХД је потпуно компатибилан са ДВБ-С2 сигналима. Он детектује, идентификује и прати сателит који емитује ДВБ-С2 формат сигнала. Потребан је способан сателитски ТВ пријемник и претплата.
Укључен модул са више прекидача
Интеллиан с80ХД долази са Интеллиан 19” мултисвитцх модулом за монтирање у сталак који вам омогућава да неприметно повежете различите врсте сателитских пријемника. Уграђена СВМ могућност поједностављује инсталацију подржавајући једножичну инсталацију на више ТВ пријемника, елиминишући потребу за додатним хардвером и кабловима.

Specifications
| МОДЕЛ | s80HD |
|---|---|
| ДЕО # | T3-87ATB |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | SATELLITE TV |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| МАРКА | INTELLIAN |
| НЕТВОРК | DIRECTV |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| АНТЕННА СИЗЕ | 83 cm (32.7 inch) |
| РАДНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ТЕЖИНА | 86,2 kg (190 lb) |
| RADOME HEIGHT | 120.5 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ka-band : 18.3 ~ 18.8 GHz, 19.7~20.2GHz, Ku-band : 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | Ka-band : Circular, Ku-band : Linear / Circular Switchable |
| MINIMUM EIRP | Ka-band : 44 dBW, Ku-band : 43 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 690° |
| ELEVATION RANGE | -15° ~ 110° |
| CROSS-LEVEL RANGE | ±32° |