Интеллиан в100 ВСАТ поморски антенски систем (В3-11Б)
calcActive())">
Out of stock
- МАРКА:
- INTELLIAN
- ДЕО #:
- V3-11B
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V100-System-V3-11B
Интеллиан в110 је поморски ВСАТ комуникациони антенски систем Ку-појаса од 1,05 метара. Са својом 3-осном стабилизованом платформом и побољшаним дизајном за пригушивање вибрација и удараца, в110 може да се понаша изузетно добро на свим типовима бродова који захтевају „увек укључене“ и „висококвалитетне“ широкопојасне комуникације без обзира колико су временски и услови на мору тешки. В110 се може лако конфигурисати за СЦПЦ, широкопојасне или хибридне сателитске мреже са иДирецт, Цомтецх Виперсат и Хугхес сателитским модемима са АБС (Аутоматско пребацивање зрака) могућношћу. В110 је погодан за брзи интернет, ажурирања времена и графикона, е-пошту, пренос датотека и слика, видео конференцију, ВоИП, ВПН-ове и резервну копију базе података.
В110 има неограничен опсег азимута за континуирано праћење без одмотавања каблова у антени. Широк распон елевације од -15 до 120 степени омогућава в110 да има беспрекоран пријем сигнала док се пловило креће близу екватора или поларних региона.
В110 испуњава ФЦЦ-ов захтев за размаком од 2 степена и направљен је по Интеллиан-овим екстремно високим стандардима вибрација и удара. Једноставан дизајн в110 нуди мању тежину и већу поузданост од система било ког конкурента у својој класи. Са најједноставнијим дизајном за инсталацију и интерфејсом који је највише прилагођен кориснику који можете пронаћи на тржишту, в110 гарантује да ћете имати потпуно ново широкопојасно искуство на мору.
Specifications
| ДЕО # | V3-11B |
|---|---|
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ИНТЕРНЕТ |
| МАРКА | INTELLIAN |
| НЕТВОРК | VSAT |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | МАРИТИМЕ |
| ВРСТА ПРИБОРА | ANTENNA |
| АНТЕННА СИЗЕ | 105 cm (41.3 inch) |
| ТЕЖИНА | Environ. 128 kg (282 lb) |
| RADOME HEIGHT | 151.0 cm (59.63 inch) |
| RADOME DIAMETER | 138 cm (54.3 inch) |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -20° ~ 115° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±37° |
Write a Review