Specifications
| МОДЕЛ | 9505A |
|---|---|
| ДЕО # | APKT0401 |
| ВРСТА ПРОИЗВОДА | САТЕЛИТСКИ ТЕЛЕФОН |
| ПОДРУЧЈЕ УПОТРЕБЕ | 100% GLOBAL |
| МАРКА | IRIDIUM |
| НЕТВОРК | IRIDIUM |
| СЕРВИС | IRIDIUM VOICE |
| ВРСТА УПОТРЕБЕ | ХАНДХЕЛД |
| ВРСТА ПРИБОРА | HANDSET |
| ФРЕКВЕНЦИЈА | L BAND (1-2 GHz) |
| КАРАКТЕРИСТИКЕ | PHONE, TEXT MESSAGING |
| ЦОНСТЕЛЛАТИОН | 66 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ РАЗГОВОРА | UP TO 3.2 HOURS |
| ВРЕМЕ НА ЧЕКАЊУ | UP TO 30 HOURS |
| ЛЕНГТХ | 158 mm |
| ВИДТХ | 62 mm |
| ДУБИНА | 59 mm |
| ТЕЖИНА | 375 grams (13.2 oz) |
Мапа глобалне покривености Иридијума

Иридиум је једини провајдер заиста глобалних сателитских решења за глас и податке са потпуном покривеношћу Земље (укључујући океане, ваздушне путеве и поларне регионе). Иридиум телефони испоручују основне комуникационе услуге до и од удаљених подручја где није доступан ниједан други облик комуникације.